1. snajper007

    snajper007 Novi član

    Prije par dana nabavio sam LCD SAMSUNG 32/82,sve pokopčao i danas odem kupim nekakav QUADRO dvd player i uz njega kabal HDMI jer isti player podržava mogućnost spajanja na HDMI.Player je košta cijelih 106KM,HDMI kabal 1,5m/23KM,kad sam to sve spojio nisam mogao vjerovati kakvu sliku je moguće gledati na HDMI priključku,nešta sam čitao o tome ali ovo danas što sam vidio je zaista fenomenalno.Slika na LCD-u je kristalno jasna,zvuk je savršenstvo,kući imam kućno kino koje nema mogućnost HDMI priključka a koje sam platio preko 1 000KM prije jednu godinu,koliko samo ta tehnika napreduje,u današnje vrijeme možete kupiti stvar koja je izuzeto jeftina a da budete zadovoljnji njome.Svi vi koji kupujete novi LCD TV,nemojte ništa preskupo,ja sam svoj platio 1299KM,DVD player 106KM i još nekakvih kablića uz to i zaista uživam u ovome.Slika na zemaljskoj je loša to moram priznati ali imam tri tv-a u kući pa na ostalima gledam naše kanale,pokušaću se domoći kakvoga HDMI resivera da vidim kako ide sa tim,na dreamboxu 7020 slika je solidna,nije vrhunska.
     
  2. dHM

    dHM Aktivista

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Poznato je da lcd ima losiju sliku od plasmi sto se tice kablovske.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    U rofl ga odmah treba smjestit :lol: :lol:
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    A za takve postove kao sto je tvoj otvorit anti-spam temu, pa tamo zalijepit, da se vidi tko koliko spama.

    Ajd sad reci da ne spamas. Ovakvih tvojih postova je kamara.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Uhh znaci Quadro DVD player + Samsung "S" ili "R" serija. Tesko da moze gora kombinacija da se napravi.
    Bitno je da je momak zadovoljan, ali mislim da bi dobio srcani udar da vidi BluRay na postenom tv-u kad na ovu kombinaciju gleda sa toliko entuzijazma.
    Oplakah. Prejak savjet. NHF ali ne mozes uzeti dobru stvar za te pare.
     
  7. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ma dobro , cojek kad predje sa lampasa na bilo kakav LCD je promjena hahaha dok se ne navikne , tek poslije dolaze uocavanja detalja i smetanje kojekakvih stvari.
    Ja imam u planu kupovati LCD u skorije vrijeme pa cu obavezno se sa vama prije kupovine posavjetovati.
     
  8. snajper007

    snajper007 Novi član

    Ma da budem iskren,veće razočarenje sam doživio sa skupim kućnim kinima.Za novce koje sam dao za ovaj player i neočekujem da mi bude nekoliko godina,nemam previše vremena ni gledati filmove ali razlika u slici na HDMI i običnom SKART kablu je kao nebo i zemlja.Moj post je isključivo za one koji razmišljaju šta kupiti sa manje novaca(nije ni ovo malo,ali ako se uzmu u obzir cijene kod LCD i PLAZMI koje se nude onda je ovo povoljna cijena).

    Kakva je ono crvena boja?
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ha? :|
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Post mu je bio sav "crven", pa sam editirao. Pitanje je tu cisto onako radi reda. :D
     
  11. snajper007

    snajper007 Novi član

    Sory nisam vidio neznam kako mi je to pocrvenilo.HVALA
     
  12. Rodjo

    Rodjo Aktivista

    Samo da vidim jesi li zadovoljan sa Quadrom :D
    Stopa li, i gledas li divx-e preko njega, ako ne stopa onda su meni uvalili neko smece :)
     
  13. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Quadro jest smece.
     
  14. snajper007

    snajper007 Novi član

    Ja stvarno neznam,možda sam ja imao neku ludu sreću.Imam dreambox 7020 preko kojeg sin skida filmove kao i sa interneta divixe nekakve,vidim nije neki kvalitet,ali još nijednom nije ni treznuo,zastao ili bilo šta drugo.Ja neznam svi pljucaju po njemu,možda su u pravu ja stavrno neznam ali ja sam jako zadovoljan.