Leadtek 6600gt exterme u punoj snazi!!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by BLUE-SKY™, Nov 11, 2005.

  1. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Evo jedan score 3dmarka05 sa Leadtekom 6600gt!!!



    [​IMG]
     
  2. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Odlicne frekvencije kartice steta sto nema 256 bitnu memoriju :cry: Na kolik ti radi taj Venice 3000+ ?? Koliko si love izletio za ovu "extreme" GT ???
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    nece da mi prikaze tu sliku tvoju :!: :?:
     
  4. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Da to sam i ja rekao šteta što nema 256 bitnu sabirnicu.Cijena extremke je oko 212 eura tu negdje koji fening gore dolje.Zamisli tu kartu sa 256 bita i 256 ddr. što se tiče Venicea radi stabilno na 2770.Vidi tamo na temi procesori tamo sam ostavio post u vezi procesora.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    eh...da je 256bit bila bi 6800 ^^...
    Al fin OC i fin rezultat :)
     
  6. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Nije loše može do 600mhz klok proca ali onda pucaju pixeli ne puno ali probija boja i crne kockice što znači smanji malo megaherce da dobiješ stabilnost.Sve u svemu dobro je. :mrgreen:
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Povecaj napon malo i eto 600+++
     
  8. iskusni

    iskusni Komšija

    joj kadli ću ja dobiti 6600GT :x
     
  9. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Razmišljao sam već o povećanju napona ali mislim da nema potrebe jer i ovako karta radi fenomenalno.Ja sam sa njom jako zadovoljan,vrti sve igre bez problema na maksimalnim postavkama.Mislim da ne treba cjepidlačiti.
     
  10. Shenron

    Shenron Komšija

    A da stavis bolji cooler na nju? Recimo Zalman VF700Al-Cu ... sigurno bi bilo tise, a i bolje bi hladilo. A sa tim hladnjakom dobijes i pasivce za memoriju :).
     
  11. APOCALYPTICAL

    APOCALYPTICAL Novi član

    Za kolko se love moze naci taj kuler... pretpostavljam da nije ni malo jeftin. Naprotiv...
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    nisam :D
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    oko 40 km
     
  14. APOCALYPTICAL

    APOCALYPTICAL Novi član

  15. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    ne nego 40KM
     
  16. Shenron

    Shenron Komšija

    Gdje si vidio da ijedan cooler kosta 400KM? Pogotovo za graficku :shock:
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Prometeia Mach II je jeftinija :roll:
     
  18. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Moj kolega je kupio jedan takav zalmanov hladnjak i stavio ga na Gigabyte kartu 6600gt nedavno jedno 15-tak dana otprilike nazad i platio ga je negdje oko 190kn(25eura) otprilike i kaže da je zadovoljan,znači da bi mu cjena bila otprilike 30km.E,sad sve ovisi od dobavljača do dobavljača,tu je naravno i marža pa, pdv itd.Globalno gledajući nije pretjerano skup.
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Al skida po 20° na full load.
     
  20. BLUE-SKY™

    BLUE-SKY™ Aktivista

    Je dobar je zalman stvarno čak sam i ja bio u nedoumici da ga uzmem ali ovaj moj se pokazao jako dobar(tvornički)tako da sam na kraju ipak odustao od toga,ali tko zna možda me uhvati žuta minuta pa ga uzmem.Inače moja grafulja ima temperaturu idle 30-31,full load ok 43-45.I to je sasvim ok.