Leadtek Winfast TV2000 Expert

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Qler, Feb 13, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    e sad :D prvo da se pohvalim :D da sam je kupio :D a drugo :D ima li kakav bolji software od ovog PVR sto dodje uz nju? koristio sam dosad na dosta racunara onaj Cyberlink Powercinema i pravo mi se svidja ali izgleda da nece da radi sa ovom kartom.. ima li sta da mi neko preporuci? i ako ima nesto za teletext ovo me nesto zeza nece....
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jedino DScaler, ajd ionako imas DC proc, to ce ti taman doc.

    DScaler ima filtre za poboljsanje slike ali trosi procsorsko vrijeme. Zato velim dobro bi ti dosao DC. :D

    BWT cestitke na kartici!
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e kad Qler hvali karticu onda cu je i ja hvaliti :) dobro me slusa u zadnja 3 mjeseca
    sto se softwera tice, ja koristim Leadtek-ov PVR, i nemam nekih primjedbi...ali kao sto Stevie rece, DScaler je bolja opcija, ALI ja ga ne koristim iz jednog jedinog razloga: jer mi FAKKIN zdere moj FAKKIN procesor :D...sa tvojim X2 ne bi trebalo biti ovih problema
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehehehe znam, bukvalno zdere proc. Zato i velim da bi X2 bio taman. Uvijek ti ostane jedna jezgra...
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    hehe :D ma znao sam ja da ce mi se isplatiti DC :D nego kako da namjestim da mi daljinac radi? to mene brine :D
     
  6. Predator

    Predator Aktivista

    Ja sam je imao do neki dan, ali mi je onda zena skontala da njoj treba pa sam joj ugradio (zato cu moci da sebi nesto drugo kupim).
    Meni je radila odlicno, snimao sam dosta nekih serija, pravio dvd-ove itd.
    koji god sam software probao radio je sa njom samo nije daljinski, dobro radi WinPVR 3.0, PowerVCR 5 i sl. mada mi nije onaj originalni los cak sam ga bio natjerao da radi pod Vistom bez problema.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    neam pojma ljudi meni leadtek nije nista posebno bolji od kworld i ostalih china quality tv tunera.

    Al jedno pitanje da li iko zna dje u sa mogu uzet media centar kompatibilan tv tuner
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Tu se grdno varas. ;)

    Mada ovi noname mogu solidno radit u kombinaciji sa DScalerom.

    Media centar kompatibilni tuneri su Hauppauge. U pravilu.
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    oko toga sam se ja dobro nazivcirao, ja htio da zovem u radnju i da im se pozalim kako mi ne radi daljinski...malo je falilo da ispadnem glup
    pokreni WinFast Wizard, pojavit ce se u systrayu, otidji na Setting i dalje ce ti biti sve jasno :)
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma imam to :) enable ali mi ne radi sa drugim programima :S ili je nesto do mene...
     
  11. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    jedini program (pored PVR-a) koji ja mogu da pokrenem je PowerDVD...
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    ista stvar...