LED Tastatura

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Venom, Sep 24, 2007.

  1. Venom

    Venom Aktivista

    Gdje se u Sa ima kupiti illuminated tastatura a da je na naski key layout. Znam za g11 i g15, al tolike mi se pare nedaju davati.

    http://tinyurl.com/35cgj7

    Recimo da ih ima mali milion :)
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Re: LED Tast..

    Ni saitec ti nije nesto puno jeftiniji (ako je uopce) mislim da sam vidio saitekove periferije u vizi
     
  3. Venom

    Venom Aktivista

    Re: LED Tast..

    Ma ima toga na bacanje, logisys, speedlink itd.. One su vjerovatno jeftinije, samo ne znam gdje da trazim. Bio sam maloprije u vizi tj konzumu sad, onaj computer shop na spratu i ono dole neki dio bijele technike nije vrijedan spomena :smt003

    http://www.xoxide.com/sunbeam-solar-keyboard-black.html
    evo ovako nesto slicno, 19$ je :D
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ovo je gay do jaja, svijetli kao Las Vegas. Uzmi G15 nema debilizam da svijetli ispod tipki vec samo kroz.
     
  5. Venom

    Venom Aktivista

    Jbg nije dzabe 30 KM. Nekom je gay nekom nije. Daj mi ti 150 kermi i uzecu G15 :smt106
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Logitech G11 i G15 nemaju nas key layout
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    [​IMG]

    :lol:
     
  8. Venom

    Venom Aktivista

    Pa dobro super je to, samo moze li mi neko reci jel ima igdje ovoga, da ne obilazim svaku boziju radnju u sarajevu.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    bojim se da nemaš nigdje pošto sve koje uvozimo (a uvozimo više-manje sve) idu na štampanje u privatne radnje.
     
  10. Venom

    Venom Aktivista

    Hm, steta, da mi je onda naci bilo kakvu :D

    Rece mi lik da ima speed-linkovih tast u ovom fazonu, dao mi nekakav broj da nazovem,pa sad koliko je to tacno...
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    probaj... ali od "većih" branodova ne očekuj da će osvijetlit naše znakove ;)
     
  12. Venom

    Venom Aktivista

    Mah, nadjoh jednu u Didakti al je 90KM, ko ga *ebe, kupih sebi Copperhead :)
     
  13. AdoSA

    AdoSA Komšija

    hehehe ma bravo sulu to ti se zove snalazljivost a da nisi ti ovo malo carko u nekom editoru ;)

    @Venom
    Pisi kakva je ...
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Ne, ovo dolazi uz laptope koji nemaju BS tastaturu. Doslo jednom viska :mrgreen:
     
  15. Venom

    Venom Aktivista

    Pa rekoh, ima jedna u didakti al nisam je kupio. Kupio sam samo mis,koji sam svakako mislio kupiti, a tast ako negdje naletim za manje od 50 km, uzecu. Zasad nisam nasao.

    Bio bih zahvalan kad bi i dalje topic ostao aktivan, da moze ko napisati ako vidi slucajno negdje ovo sto trazim.
     
  16. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Imam ovu tastaturu na nasem jeziku i uopste nisu tako nacrtane tipke nego su bas ono izrezbarene kao i sve ostale, jedini problem je sto se ta slova nalaze pri kraju tipke pa nisu najbolje osvjetljena.