LG DA-3630 Kucno kino problem

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by _amar, Jul 7, 2010.

  1. _amar

    _amar Aktivista

    Imam gore navedeno kucno kino, problem je sto nikako nece da pusta zvuk na zvucnike. Prije godinu dana otkazao mu je laser na dvd citacu i premjestim ga na komp bar da mogu muziku slusat preko njega jer ima jako dobar dvuk. Prije mjesec dana poceo je da zajebava kad ga upalim bude zvuka 4-5 sec i poslje toga usuti, ugasim ga pa ga ponovo upalim i sve bude normala sve do neki dan. Sad nece nikako da pusta zvuk ni preko radija. Otvaro sam ga i nijedan kondezator nije iscurio bar koliko sam ja vidio, staklenasti osigurac takodjer ispravan. Je li ovo znak da je dotrajalo posto me uredno sluzi nekih 6-7 godina ili se ipak moze popraviti??
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Slican slucaj sa Neo kucnim kinom. Sluzio mi kao pojacalo neko vrijeme dok nije "puko" zvuk. Šušti cim ga upalim. Takodjer nisam vidio da je nesto pregorilo. Rece mi jedan majstor sta mu je ali se meni nije dalo da mu odnesem tako da.. ako ti nije mrsko, odnesi do nekog servisa pa mozda popravak bude desetak maraka.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Nema tog popravka kod majstora za desetak maraka, jarane. :D
     
  4. _amar

    _amar Aktivista

    Lako cu ja za majstora, tetak mi je :p Samo me zanima oce li se moci napraviti?
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Dok neotvori tesko iko moze znati sta je, mada mi je glupo da prestane samo od sebe raditi ako nisu izlazi spaljeni, ili eventualno negdje na preklapanju signala pravi problem, ali opet dok se neotvori i pregleda nista se nezna, daj tetku neka se zeza i vidi staje.