LG Optimus GT540

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by whiteshark, May 1, 2011.

  1. whiteshark

    whiteshark Novi član

    Postovani,
    Imam problemcic oko navedenog lg optimus telefona, naime, slucajno sam preko file managera obrisao sistemske fileove u telefonu gdje mi je odmah telefon "poludio", samo su iskakala upozorenja jedna za drugim, nestalo je mreze, sms se nije mogao pisati itd... medjutim kasnije sam se dosjetio da ga vratim na tvornicke postavke sto mi je uspijelo, i od tada je skoro sve ok s softwareom, ali sad imam problem oko mms-a nemogu da primim mms, a nije do bhtelecom postavki. software je nadogradjen sa 1.6 donut na 2.1 enclair preko lg software-a. Mene interesuje da li postoji mogucnost da flasham telefon s originalnim softwareom 2.1, i kako ?

    Hvala
     
  2. Piroman

    Piroman Komšija

  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    Pogledaj da ti slucajno nije iskljucen Mobile Network (u Wireless i Networks). Da bi primao MMS ovo mora biti ukljuceno
     
  4. whiteshark

    whiteshark Novi član

    Ma ukljucim ja nju prije nego kliknem na preuzimanje mms-a, sve sam probao i preko wifi, i preko mobilne mreze da skinem mms ali jednostavno kad kliknes na preuzmi mms nista se ne desava...
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Samo kad ti je ukljucen taj mobile network, racunaj da ce ti aplikacije same izmust sav kredit preko GPRS interneta.
     
  6. whiteshark

    whiteshark Novi član

    Pa logicno da hoce, inace mi je uvijek iskljucen (osim kad hocu da preuzmem mms) jer koristim wifi u stanu i naravno svugdje gdje imaju wifi spots.