Ljeto u zlatnoj dolini

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Dzahdo, Feb 22, 2004.

  1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Sta mislite o domacem filmu Ljeto u zlatnoj dolini ?! :D
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Idem ga sutra sa skolom gledati...
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pravi film ... nasa bijeda poslije ratna ... zanimljiv film za pogledat , trebali biste ga pogledati . to je nasa stvarnost realnost poslije rata
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma popisam se na tu bjedu ...

    Imas hranu , imas kucu , imas higijenske uslove , pa momak ti i ja imamo ineternet ... dakle nije nasa nego je bijeda onih jadnih povratnika , branitelja i svi znate koga ...
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    pa to je ipak bila i nasa bijeda poslije rata ?! mozda ako si ti negdje za vrijeme rata bio u inostranstvu ( tu te uopste ne krivim ) ali samo zelim reci da je to na stvarnost sto jest jest ... a znam te ja Harise Mustagrudic , a popisam se ja na onaj tvoj file na netu za imena nasih igraca u FIFA 2002 , znas ?!
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    i nije ineternet nego internet , nije covjece KOLEDZ jer je koledz internat
     
  7. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Katastrofa kako su nas svijetu predstavili, nemam o cemu puno komentarisati...vidjecemo samo koliko ce se smanjiti broj turista :) .
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Uuuuuuuh uspori malo

    Prvo - Znamol se mi !?
    Drugo - U ratu sam bio pune 4 godine u gradu Visokom
    Trece - O kojoj FIFI TI PRICAS
    Četvrto - Od 4 godine kolko sam na netu naucio sam da prepiranje sa budalom nema koristi , zato ne izazivaj mozes dobiti samo ovo - :lol:
    Peto - Nema ga
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    ma bjaz ba covjece nemoze se fino pricat sa tobom . ja na pocetku pitam sta mislite o filmu , moras s*anja pravit , nisam te pito hos se ti pisat po nasoj bijedi !!!