logitech cordless ex 90

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by pimi, Jul 26, 2008.

  1. pimi

    pimi Aktivista

    dragi moj hwb-ovci.nemojte se ljutit da nekazete da sam slucajno dosadan.na jednom forumu sam postavio pitanje u vezi ex 90 cordless i vjerovali ili ne ljudi me pitaju sta ti je setpoint.prema tome definitivno hbw.ostali forumi su shit.ev ovako sam napisao pa ak moze neki prijedlog.i da se admini neljute htio sam u stari topic ubaciti ovo ali je lock.et hvala vam jos jednom i definitivno ste najbolji.

    dakle posjedujem doticni kompleti mis+tastatura.imam ovaj komplet mozda mjesec dana.igrao sam cs-a i sve je bilo normalno do neki dan.kada igram cs-a nekako mi kasne kontrole.npr cuvam w i kad pustim on jos malo hoda i onda stane.onda odjednom pocne da rafala il nekad kasni malo mis il je prebrz.stavio sam setpoint od logitecha i par puta sam reinstall cs.i baterije sam mijenjao tako da nije do toga.cak sam probao na drugi racunar ovaj cordless i sve radi normalno.tacnije danas sam to uradio.sad fkt nezz.ak moze pomoc bio bih vam zahvalan.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    probaj ne staviti setpoint... recimo ja ga nemam na s500 ;)
     
  3. pimi

    pimi Aktivista

    ista stvar je bila dok ga nije bilo.to sam stavio u nadi da ce bit bolje.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    jebga da se ne peglaš previše reinstall windoza i nemoj stavljat setpoint.
     
  5. pimi

    pimi Aktivista

    ma izgleda da mi samo ta solucija ostaje.a da navedem da u ostalim igrama sve lijepo radi samo cs je problem.cak sam probao i source ista stvar.imam suhu na cs.hahahah