Logitech Dream Gaming !!!

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by RimSo, Jan 13, 2010.

  1. RimSo

    RimSo Novi član

    Zanima me cijena ove periferije u drzavi i da li uopste ima sve uzet..naravno koliko bi to bio pametan izbor i potez za kupovinu

    [​IMG]
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Naravno da ima, cijena tastature same preko 250 KM bez PDV (prije tri mj.), ostalo mi mrsko provjeravati, a da li je pametno ili nije to neznam sam skontaj, ak ti je 500-600 KM potrositi ono ko po danu na kafu i nije glup potez, a ak za njih (ili tvoji roditelji) radis/rade skoro mjesec dana onda sam skontaj sta je glupost a sta ne.

    Edit: mogao si malo vecu sliku naci ne vidim sve tastere ovdje najjasnije.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    http://www.plus.ba/proizvodi/opis/?id_pro=589 369,5KM u plusu, za gotovinu 343,63, samo tastatura.
    Ako je to G9 mis, on je 130, odnosno 120KM za gotovinu. Ukupno sve za gotovinu ti treba oko 700-800KM :D

    EDIT: Ovo je G9x mis, evo sad sam nasao, on je 189KM :D
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Jesu nabili cijenu, ta tastatura je bila nesto ispod 300 KM sa PDV, kolega uzeo i mi ga zbog nje prozivali pa barem mjesec dana, u svakom slucaju skupa investicija ...
     
  5. JaLa

    JaLa Komšija

    Nista, moja preporuka cekaj na oglasu pa polovno uzmi bar nesto od ovoga...

    pozdrav
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Gdje je uzeo? Iz vana ili narucio direktno od Logitecha?
     
  7. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma kod nas mi mu je maksuz narucili.
     
  8. RimSo

    RimSo Novi član

    Ma ne..samo me interesuje to da li je to kvalitetno i tako..ak bi ja to imao priliku da kupim onda bi to trajala par godina pa mozda i desetinu jednu...
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    ma ovo nagadja sta ce mu kupiti mama ako zavrsi sesti razred odlicnim. Vi ste jos ludji pa mu pomazete :D
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :lol:

    Neces nista bolje igrati sa ovim, nego sa nekom periferijom koju mozes uklopiti za 100KM (mis i tastatura, dobre slusalice traze i zvucnu pa je to malo skuplja investicija). Ako mislis da ce ti ona stvar biti veca... onda ti nema pomoci nego da kupis :)
     
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Grehota para, puno se to bolje moze iskoristit i ostat zadovoljan.
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ja bih isao na MX518, neke slusalice do 60-70 maraka, podloga steelseries od 30 maraka, i neka bolja tastatura ce uciniti svoje, a ako ti je vec do te tastature, onda radije uzmi G15 za manje para. Brat ima prvu G15 i fercera evo trecu godinu bez problema, a MX518 je kod njeg od 2006, i takodjer radi kao i prvi dan. Ostatak para ulozi u neke druge komponente, ili bar ostavi da mozes kupovat cd-keyeve ako si namjeravao iole ozbiljnije igrati online :)
     
  14. RimSo

    RimSo Novi član

    Puno si ti mene podmladio :smt006

    Dobro sve je OK al kazem ono od viska glava ne boli ljudi moji...ovo je taj neki dream team a meni se samo tastatura hebeno svidja od svega toga i jos bi je mozda uklopio sa Salmosa Razer-om i nekom podlogom od Razera ili MX518...
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    sta ce ti to
    uzmes obicnu microsoft keyboard
    inteli mouse
    podlogu sta bilo nesto do 15 KM
    i uzivas
     
  16. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Procitao sam malo reviewe od ostalih koji su kupili tastaturu, i kod nekih je prestala raditi isti dan, a kod drugih nakon par dana, dok kod trecih sve radi normalno. Za G15 isto tako pisu, znaci ispade da je najbolja ona stara prva G15 tastatura, i takvu mozes naci samo polovnu. Bjezi od Razer miseva, ne znam ko jos igra na njima :S, sve ti je receno uglavnom, sad je na tebi kako ces :)
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mene cudi da je ova tema jos opstala.
     
  18. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    sulu bi stavio random 3 bana, lockao i obrisao temu, i prosljedio ostatke na roflmao
     
  19. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Imao sam staru G15 i sad imam Saitek Eclipse II.
    Saitekova je puno ugodnija za korištenje dok G15 ima pravo praktican displej koji je kompatibilan sa Everestom pa na njega mozes nabacati dosta korisnih informacija.

    Inace nikad vise G15 jer je skupa za ono sto pruza.... a kamoli sad ova nova od Logitecha (ne znam joj ni naziv)

    Moja preporuka je da se prvo razmisli da li ima kakva bolja investicija tih para, ako ne onda udri.

    Niko ne može nekome zabraniti da kupuje skupu periferiju. Zato i postoje ti proizvodi da bi se kupovali.
    To što smo mi navikli na jeftiniju periferiju ne znaci da neko imucniji to ne moze priustiti.
     
  20. apdejt

    apdejt Overclocker

    Meni su kod ovih tastatura primamljivi samo makroi za PhotoShop, Corel i Ilustrator gdje po cetri tipke zajedno idu za shorcut-a eventualno sa jednim ili dva klika misa :) . Mada i mis sa makroima bez problema obavlja ove funkcije.