LogoSoft Wireless konekcija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by AdoSA, Mar 12, 2007.

  1. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Kao prvo zelio bi da se izvinim ako je tema na pogresnome mjestu.
    Kao drugo imam jedno banalno pitanjce ali posto nisam to nikada prije podesavao ne bi zelio da izgledam kao potpuni idiot dok se budem ceskao po glavi kontajuci sta sad da mu radim.
    Treba da jednom poznaniku instaliram ponovo kompletan sistem i ostalo sta sve ide uz to. Lik je pretplacen na LogoSoftov Wi-Fi. Kada mu instaliram Win sta sve jos treba da podesim da bi imao konekciju na internet. Znaci sta sve treba da bude OK da bi mogao raditi po netu. Mislim ono driveri, postavke itd itd. Cak i ako je nesto strasno jednostavno samo neka mi kaze da ne bi morao da gatam what to do next.
     
  2. hitman

    hitman Aktivista

    Detaljno pregledaj postavke konekcije, jos bolje snimi ih nekim programom za "snimanje desktopa". Pocnes snimati, a onda prodjes kroz postavke konekcije, tako neces zaboraviti postavke. Pogledaj i upute na LOL stranici, ako ih ima, ili uzmi materijal koji se dobije iz LOL-a itd.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    samo ti trebaju upute sa neta i service pack 2 windows instalacija...
     
  4. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Bas SP2. Mislio sam da mu stavim SP1 radi Daemona i ostalin Virtual Driveova.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    pa samo nemoj staviti regional na bosnia i nema problema...
     
  6. tux_

    tux_ Aktivista

    Ako mu je ona USB mrezna mislim da ces se napatiti oko drajvera.Nazalost debili ti ne daju CD nego uslugu instaliranja drajvera naplacuju 15KM (bar je tako bilo kad sam ja bio njihov korisnik)
     
  7. Riddick

    Riddick Aktivista

    Nije tacno ne naplacuju to! Ja sam dobio CD...

    Ma lako ti je srediti to samo zapisi negdje koji je SSID, nacin prikljucka PCI (Linksys) ili USB (ASUS), koji koristi program za konekciju, da nije Odyssey Client Manager? Postavke cu ti poslat na pp, sad nemam vremena.