Mala pomoc

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Benq, Mar 5, 2006.

  1. Benq

    Benq Komšija

    Imam SE T230 , unutra je pun prasine a i mikrofon je jako slab, moze li mi neko rec samo kako da skinem onaj mrezni dio jer ne vjerujem da mogu skinut prednju masku dok taj dio ne skinem, pa da ne bi nesto polomio molim vas savjet ili neki link gdje je to vec pojasnjeno.
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Cini mi se da ga moras samo malo jace gurnuti prema gore.
    A da bi ga potpuno rastavio, morat ces one sarafe odvrtati.

    Nisam siguran, ali mislim da je tako.
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Ma evo sad sam or'o ko konj i gurao prema gore al ne ide..za sarafe znam da ih moram odvrtat al mislim da su ispod tog dijela jos dva sarafa, please helpppp :)
     
  4. Benq

    Benq Komšija

    Zar ama bas niko nezna :?:
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    moj rodjak je rastavio svog i ocistio... morao ga je sarafati.. .ali se zajebao kad je sastavljao valjda mikrofon radi tako da ima kontakt sa nekim metalom na plastici. kako ga je on skinuo nije ga mogao tako jako zasarafi :) pa je lijepio sekundarnim... i na kraju ga je prodao :) nekom liku :)
     
  6. Benq

    Benq Komšija

    heh hajd pitaj rodjaka kako je skinuo gornji (mrezni) dio, nije mi problem sarafanje imam alat za to al ne mogu prednju masku skinut dok ne skinem taj dio. Pokusao sam gurat prema gore - ne ide, pokusao da cupam - opet ne ide...a vidio sam po sarafima da mobitel nikada nije dosao u ruke servisera, to ce bit prvi put da cu ga ja otvorit.