Malo Photoshopa

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by BiceBolje, Mar 8, 2005.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jedan meni jako drag uradak, posebno ovog vikenda. Bio mi je plakat cijelo vrijeme! Iako je malo zahrđao, od prošle sezone.

    Ej, samo neću da čujem prigovore da je ženska osunčana. Nijesam našao bolju. Pozu mislim.
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Dalje. Evo vam jedna dobra podloga za Dan Nezavisnosti. Naravno, isječke sam nabavio iz raznih izvora. Zastavu sam napravio ja, od početka, u nesretnom Corel Draw-u.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    [​IMG]

    Klik za veću sliku! (1024x768)
     
  5. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    hehehe :D dobra zenska 8) POCNITE SA PITANJIMA
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Slijedeća slika može poslužiti kao dobra podloga. Jako stara i rudimentarna, primjetit će te efekat iz Photoshopa.
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    [​IMG]

    Klik za veću sliku! (1024x768)
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Very nice
     
  9. d0ga

    d0ga Aktivista

    [​IMG]

    sljedio neki tutorial.
     
  10. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Lijep efekat, nagodan za oči! Pretpostavljam da si radio pomoću Gradienta, puno ih naredao, pa onda twirl... Samo pretpostavljam, jer tako izgleda!
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Dobar je!
     
  12. d0ga

    d0ga Aktivista

    nije twirl.. al jest preko gradienta... pa edges, pa dupliciro layer.... jao duga prica.. :)

    imam josh neke... mada mrsko mi postavljat..

    pozz
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Prijateljica me zamolila da joj napravim plakat mali za Bayramski party,ma sam sjeo i smisljao sam, bez nekih template, ili tutoriala pa evo sta je ispalo, mislim da nije los!

    Programi: Adobe Photoshop CS, Adobe InDesign CS
    Format: A2


    [​IMG]
     
  14. iPlay

    iPlay Komšija

    Nego eXmAn, prva tvoja slika, sa lijeve strane, jesi li ti radio, ili si pokupio negdje?!

    U svakom slucaju to sa kockicama je, kreativno, ali ne vidim vezu izmedju desne i lijeve strane slike?!
     
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ja sam to uradio, i ne treba da ima veze. Naravno pokpuio sam sebilj i onu guzatu odnekle, kombinirao efekte itd. Nije namijenjeno ni za šta, pa i nema veze.
     
  16. iPlay

    iPlay Komšija

    Ispalo je cool uglavnom!
    Svidja mi se lijeva strana! ;)
     
  17. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    I meni. A guzata je uletila slučajno, nisam je ja htio, ali je bila neka tema na jednom drugom forumu vezana za guzove i Renualt. I tako bi.
     
  18. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

  19. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije loše, trava je odlična, još kad bi poradio malo na nebu bilo bi nešto od slike. Baš nešto dobro.
     
  20. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Ma mrsko mi, to radio malo dok sam 'učio' :mrgreen: