memory stick pro duo

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by daco87, Jan 10, 2008.

  1. daco87

    daco87 Aktivista

    take ms stick pro duo 1gb (cijena 49KM) vs. sandisk memory stick pro duo 1gb (cijena 55KM)??? (cijene iz imtec-a).

    interesuje me valjajul' ista ovi mstick-ovi!
    trebam jedan za mob (w810), pa sta znate o tim proizvodjacima, koji je bolji???

    edit:
    i naravno sony memory stick pro duo 1gb (82KM u plus-u)
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    TakeMS je smece, o njemu mozes dosta procitati na forumu. Sony je tu IMO najbolji, ali ne vrijedi razlike u cijeni... tako da Sandisk je najbolji pazar za te pare.

    edit: sad vidim ima u plusu Sony MS pro duo 2GB za 103KM, pa probaj rastegnut budzet :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sony najkvalitetniji, Sandisk najbrzi, pa gledaj kako ti odgovara. TakeMS smece...
     
  4. vnm_

    vnm_ Komšija

    taj sandisk je oko 50% jeftiniji u anki u halilovicima...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    ja imam na k750 SanDisk Memori Stik PRO Duo MagicGate i cujem da je na pijaci oko 20-30 "marki" ali nisam 100% siguran koliko je

    ..a Z3 motorolu sam micro SD transflash u prodavnici ne na pijacio, novu platio oko 37 maraka (naravno 1GB) tako da SanDisk Memori Stik PRO Duo MagicGate treba da je duplo jeftiniji

    inace ga koristim jako dosta i nikada nista.. sve OK nema razlike kada je puna ili prazna, snimam svaki dan nesto.. zapisivanje filma ili slika kada slikas je OK tako da ti je to jako povoljno
     
  6. daco87

    daco87 Aktivista

    ne znam bas, bio sam na pijaci ovdje u sarajevu lik mi prodavo za 45KM i to take ms! (a jaran mi se zalio da njegov take ms nekad nece pjeme da mu cita (kada pokrene media player na k750). a tvoja lokacija je u zenici!
    btw sta znaci ako jos ima tu oznaku magic gate, uz tel sam dobio sandisk isto ima oznaku magic gate al od 512mb (doduse nikad problema s njim nije bilo), jel to ime ulaza za karticu??? :oops:
    thx :mrgreen:

    @vnm_ malo preciznije ako moze, halilovici-gdje je to, a pogotovo za anku-prvi put cujem! :shock:

    thx svima ostalima za pomoc
    pozz :smt006
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije buraz ime ulaza. Ulaz se zove naziva isto kao i sama kartica, MagicGate je nesto skroz drugo.
     
  8. daco87

    daco87 Aktivista

    :oops: :smt005 :smt104
    my bad, nisam znao, btw thx :mrgreen:
    pozz

    mozel lock
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo ti slika gdje je anka, da ne palamudim puno.
    uglavnom udjes prema carinskom terminalu i hodas gledajuci lijevo. nije moguce da promasis.
    cijene ne znam tacno, ali prije 3 mjeseca je pro duo 512MB bila 17KM a 1GB 25KM ili tako nesto slicno.

    [​IMG]
     
  10. daco87

    daco87 Aktivista

    ooo thx :smt003