Metal Gear 2 Sons of Liberty ???

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, Aug 14, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pozdrav.

    Interesuje me : Da li je Metal Gear 2 Sons of Liberty koji je izašao za PS2 2002 godine izašao i za PC?

    Govorili su da je za PC izašla samo ona verzija sa trening misijama.

    Znači , postoji li za PC Metal Gear 2 , baš onaj koji je izašao za PS2 u punoj verziji i koji upravo sad moj jaran igra na PS2 ?

    I ako postoji , da li je to neka skraćena verzija ili puna , sa čitavom pričom , animacijma i sa likovima poput Rejdena , onog vampira ,Ocelota...

    Pitam to zato što sam na Gamespot pročitao da je Metal Gear 2 Sons of Liberty izašao samo za PS2 i dobio ocjenu 9.6 dok za PC ima samo Metal Gear Substance koja je izašla takođe i za PS2 ali je na obje platforme dobila ocjenu 7.9

    Ne vjerujem da je to ta igra...

    Hm , jesam ga sad iskomplikovao :(

    Uglavnom znate šta pitam...
     
  2. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Koliko ja znam jeste izasao(isti kao za PS) ali za PC nije toliko dobar kao za PS(bez joysticka,tako sam bar citao).
    Za PC je Splinter Cell bolji,al ako si bas zapeo pravac pijaca :roll:
    i nema dileme :D (samo da znas da je instalacija 6GB)
    vozdr@
     
  3. kenci

    kenci Aktivista

    jes.. splinter cell je pravi..sad ce i dvica ja mislim
     
  4. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    E j*biga Inzinjer, da si mene pitao rekao bih ti ja odmah :lol:

    I nista nije kao MGS, NISTA. Kakav Splinter Cell, odigrao sam ja oba, nije to ni bilzu, da se razumijemo :wink:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ispravka - instalacija je 7.8GB. ako imas gamepad sa barem 10 tipki onda ces moci igrati sasvim ok. fyi - PC verzija je port sa XBOX-a koji je opet port sa PS2.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    imal gdje nabavit mgs-sol?
     
  7. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ahhh Gameri....
    Metal Gear 2 Sons of Liberty je davni dana izasao za PC............Medzutim kod nas u BiH tesko je naci kopiju......Postoje dvije vrste kopija..... ona koja dolazi na 4Cd i verzija na naravno 1 DVD......Medzutim ova verzija DVD ima gresku (Nije dobro Presnimljena) ....Tu verziju ja imam (uvjek blokira na istom mjestu tako da sam igru morao igrati na :| PS2......Ovo znaju svi ljudi koji su kupili igru prosle godine (jesen,zima) na pijaci ......poslje ovog igra je povucena ne prodaje se viseee Naravno na vase insistiranje moze te je kupiti ali igrati ce te sve do one tacke kada tanker pockne tonutiiiiii............Arnjefonjfdaf
    Sad nesto i o Igri .............
    Igra je stvarno cool....Dosta graficki naprednija o 1 djela (Normala)
    Sto se tice likova Rejdena , Vampa ,Ocelota/Liguid Snakea??,Otakona oni su dio priceeee........Na pocetku igru zapocinjes sa Solid Snake a poslje sta ce se desiti sam saznaj.....Ako zaigrassssss.....
    A ovo u vezi ocjena aaaaah istina je igra ne stoji PC-u mada na vecim rezolucija izgleda dosta imresivnije neg na PS2........Igrivost i ugodnos igranja je na Ps2 veca .............Ali netreba te sve ovo demoralisati,ako si volio Prvi dio volices i drugi koji je pun iznanadzenjaaaaaa.................... 8) 8) 8)
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    ma znam i ja da je bio na pijaci al je misteriozno nestao imal iko tu cd verziju :?:
     
  9. Darkman

    Darkman Aktivista

    Imas naruciti kod nekog tipa iz Tuzle (salje postom) Verzija na 4CD je sva na Francuskom............. :x :lol: Tako sam cuoooooo
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    ma nema ja sam Žan Pol Kofol pa da razumijem sve :mrgreen: