MOBITEL

Discussion in 'Generalna diskusija' started by pentium4-athlonxp, May 9, 2004.

  1. pentium4-athlonxp

    pentium4-athlonxp Aktivista

    Mozda ovo sto cu pitati nije nikako za ovog foruma pa ni za ovoga sajta ali ipak se mora pitati jer ima veze sa tehnikom. A vala mi je nekako lakse kad cujem misljenje vise ljudi.

    Imam mobitel NOKIA 7210 i namjeravam ga zamjeniti za neki telefon sa kamericom a da doplata nebude visa od 100KM. Znaci 100 je zadnja granica.

    Mislio sam da uzmem 7250i jer smatram da je nokia ma tito ali dok sam malo pregledao po netu pa bas se i nevidi tako ima dosta dobrih drugih telefona.

    Pa sta mi vi preporucate?
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

    mogu ti reci da je nokia 7250 sranje :).. imam jarana koji ima taj debilni, i sranje je.. ja kada sam uzimao telefon, trazio sam po netu najbolje ocjene.. nasao sam da samsung trenutno ima nakvalitetnije i najbolje debilne (mobile) :p.. zato sam uzeo samsung e700.. a imao sam i ja nokiu... nokia je shit
     
  3. Hells

    Hells Aktivista

    Evo ja danas uzeo Siemens MC60, dobar mobitel, trebam sutra uzet data cable, slike su max. rezolucije 352x288, to je sasvim dovoljno ,ako ih neces stampati.
    Mob. nije ni skup ,mozes ga za 280KM nabaviti.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    a ja se ložim na ericsson t29 :) :)
     
  5. abasi

    abasi Aktivista

    E evo i ja kontam zamjeniti na poklon dobijeni Alcatel 311, za neki do 200 KM

    pa sta je najbolje za te pare.
    ovaj Alcatel mi je covjek procijenio za 70 KM :)

    Konto sam uzeti Siemens C60, ili SE T230, gledao sam ih obojcu , imaju po 4096 boja, istu rezoluciju ekrana, mogu obojca slikati sa dodatnom kamerom.

    SE T230 je skuplji oko 50 KM
    A ovaj Siemens nije lose.
    Meni mob treba da se javim i posaljem SMS, ne da pravim fotke sa 64k bojama i sl... samo osnovno.

    poz..: