modem shit sta je sad

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by harisgh, Feb 15, 2008.

  1. harisgh

    harisgh Novi član

    nisam neki specijalac sto se razumijeu modeme i u umrezavalje ali barem znam gdje da se obratim..

    kad se pokusam konektovati na net ko rode on ima dail-up(haha) :roll: i kako sam ja skonto dail-up i prije sam to radio sam sebi i radilo je ali kod njega nece jbg
    pise :::"ther was a hardware filture in the modem or other connevting device" :shock: (znam sta znaci u bukvalu ali kako rijesiti (ako moze).. :smt006
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Možda ti je modem neispravan. Prije toga, svakako provjeri da ti je u opcijama modema u Control Panelu isključen 'Wait for dial tone', te da je podešena odgovarajuća država. Ali ta greška može značiti da ti je modem defektan. Probaj ga potpuno izbrisati, pa instalirati. Ili probaj na drugom računaru i znat ćeš na čemu si.
     
  3. harisgh

    harisgh Novi član

    ma to sam sve pokusao vec sve sam nastimao kako treba i provijerio i nije ni defekt instalirao sam ga ja jednom ....
    ali ipak hvala
     
  4. ado77mg

    ado77mg Novi član

    microsoft kaze ovako, pa ti kontaj ;)
    • The modem is turned off or malfunctioning.
    • If you have an external modem, the serial cable is incorrectly wired.
    • If you have an external modem, the serial cable is not securely connected or has open connections.
    • The serial port or multiport adapter on the RAS server or client is malfunctioning.
    • The handshaking options for the modem are incorrectly configured.
    • The modem is unsupported, or the chosen emulation may be incorrect.
    • The modem .inf files become corrupted or the modem driver becomes corrupted.