Mortal Kombat Trilogy

Discussion in 'Igre i konzole' started by Inzinjer, Jul 24, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pozdrav!

    Probudila mi se nostalgija za ovom igrom. Na game spot sam vidio da su Mortal Kombat 3 i Mortal Kombat Trilogy izašli i za PC i to davne 1997.
    Mortal Kombat 4 imam ali ona mi se nikako ne sviđa.

    Ja želim nabaviti samo Mortal Kombat Trilogy jer tu imaju svi borci.E sad , jedino gdje sam ovu igru uspio naći je Sehaeraza. Tu sam našao i za Nintendo 64 ali mi je ona skroz loša i nije potpuna.

    na Sehaeraz-i sam našao par verzija. Ima ih od 10 MB pa do 365 MB. Ove manje su naravno sraćene verzije ali ova od 365 MB je Full verzija ali je prevelika za skinuti. Ima jedna od 56 MB i piše da je tu i Patch za winXP.

    Interesuje me je li tko skidao ovo i isplati li se skidati ovu od 365 ako između nje i ove od 56 nema velike razlike???

    I postoji li koji link za skidanje ove igre?

    P.S. Koja je max rezolucija?
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Na zalost ne mogu ti pomoci u pronalasku igre samo ipak mora da postoji velika razlika...demo/full ili sl.
     
  3. jeretik

    jeretik Komšija

    Mozda ona manja verzija nema .avi animacije, muziku, itd.
     
  4. Miko

    Miko Aktivista

    ima ti tu full igricu moj prijatelj ali ti je trenutno otisao malo do mostara pa javi se meni na email pa cu ti ja ugovoriti oko toga [email protected] moze cujemo se
     
  5. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ok.

    Evo počeo sam skidati FULL verziju od 365 MB. Svaki dan po 20 MB pa tako da ću za nekih 2 sedmice i skinuti. Tužno ali istinito.

    Dial up :(
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    BIH ISP-ovi :(
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Muzika iz Mortal Kombata je neprenenadjebiva (!)
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Wooow, evo necromancer lv. 100 na djelu. :lol:
    Uglavnom, posto je tema prikladna, da obavjestim ljubitelje MK igara, da se za kraj godine sprema novi nastavak pod nazivom "Mortal Kombat vs. DC Universe" za PS3/X360.
    Po meni veliki promasaj pogotovo sto ce kolicine krvi i brutalnosti biti minimalne. Fatality poteza izgleda nece biti. Lame.
    Trailer je ovdje, pa prosudite i sami: http://www.worldscollide.com/video/MKvs ... er_Std.zip :smt006