Motorola SurfBoard kablovski modem problem

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Vendetta**, Jan 19, 2009.

  1. Vendetta**

    Vendetta** Novi član

    Dakle, imam Motorolin Surfboard SB5101E modem. Swe do neki dan radio normalno i onda prvo pocheo da shteka, a danas u potpunosti stao. 3/4 zelene LED se srede, ali 4ta (ONLINE) konstantno blinka. Skopchan preko etherneta na XP, prob'o sam reinstalaciju sistema, softwerski (jedini koji sam nashao) restart modema, nishta. Preshao sam Motorolin support uzduzh i poprijeko, nishta :? . Donesem isti takav modem od frenda, radi normala, odmah dizhe konekciju.

    Imal' iko kakvih konstruktivnih prijedloga ?
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    obicno gubi lapmice kada je preslab signal od kablovske. Jel' ti blinka PC/Ativity? Probaj ga preko USB spojit. Zovi svog providera ak nis ne pomogne
     
  3. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    I meni se javljao taj problem prije neki dan, i ip conflict error. Vremenom je nestao, ali probaj nazvati hs vidi sta ce ti reci.
     
  4. Vendetta**

    Vendetta** Novi član

    PC activity je uredu, a za svaki sluchaj sam probao i preko USB-a.. Nishta.. Sumnjam da je problem do HS-a, jer je, kako rekoh, drugi modem radio sasvim normalno, shto che rechi da je vjerowatno do modema, pa chu ih zvati sutra.

    Hvala za pomoch.


    -sledeci post sa v/w foliranjem banana ti je ko kuca-
    mOrewAtor
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    zowi ih, tako je najbolje :lol: :lol: :lol: