Mouse fix ?

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Spider, Feb 10, 2005.

  1. Spider

    Spider Aktivista

    Prije jedno mjesec dana kupio sam mis Logitech B58 Optical Wheel i od pocetka sam imao jedan problem...

    Radi se o tome da kad recimo igram cs,cod (znate kako to vec izgleda),ponekad nisan odleti gore ili dolje,naglo!?Probao sam bez drivera,sa driverima,na usb,ps/2 sve isto...Cuo sam da je to losa serija ali neznam,mozda ima neki mouse fix ili nesta slicno ako neko zna do cega znate sta vam je cinit ;)...

    Mis kosta 24km i ne ocekujem nista posebno od njega ali igrao sam u nekim klubovima sa istim ovakvim i to se ne desava :?: U slucaju da sam "profulio" topic slobodno prebacite pozz
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ako je podloga sarena ili previse sjajna zna se to desavati (blesiranje misha). uzmi jednobojnu podlogu i rijesio si problem (barem je tako kod mene bilo i jos kod nekoliko mojih kolega).
     
  3. Spider

    Spider Aktivista

    Podloga je ona obicna crvena od 2km....Stara jeste jer sam je dobio kad sam kupio mish samo da probam i tako je i ostalo!!

    Probacu bez podloge na glatkom stolu...u svakom slucaju hvala ;)...da li jos neko zna u cemu bi mogao biti problem ?
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    samo ti na stolu vozi i sve 5.
     
  5. Spider

    Spider Aktivista

    Probano sto se tice u windowsu ista stvar...mis bjezi u "coskove",probacu jos igrama ali mislim da ce biti ista stvar...
     
  6. djambo

    djambo Aktivista

    povecaj mu osjetljivost u control panelu malo bolje ce radit ,inace dobro dizajniran ali losa optika i kod brzih pokreta desava se to skakanje tu nema pomoci,bolje uzmi bilo koji smartbox za 5-8 eura
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    Ali me cudi kako to samo da kod mene "skace" !???


    Nisam valjda toliki peh da je meni mogla doci losa serija i postoji li to uopste??
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    nije samo tebi imo sam ga i ja i ista stvar pa sam poludio i kupio ovog u potpisu i nisam pozalio
     
  9. Spider

    Spider Aktivista

    e ne mijenjah ga ja....

    HVALA svima koji su pokusali pomoci i bili od koristi pozz :wink:
     
  10. Darkman

    Darkman Aktivista

    Desava se ..............Ne mozes mu pomociiiiiiii
    Otidzi u neki internet club pa pitaj pa ces vidjeti da se to samo tebi ne desava..........Jednostavno koliko maca$ toliko muzike............
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Ma odi do tog internet kluba i na foru zamjeni svoj mish sa njihovim :idea:
     
  12. Darkman

    Darkman Aktivista

    Mislio sam internet/game centar znaci da pita ljude koji vise od 12Sati dnevno igraju CSi i dr.................Ko tebe izabra za moderatora..........mora da si svasta radio za to :lol: ...........Znas vi prvo zajebajete pa onda likujete,prijetite ali tako ti je to kod nas kad coba vidi da mu prjeti konkurencija ili sl. Ovdje se nista nece promjeniti ni za deceniju....hahahha ali dobro ti to pada na pamet deleron mozda bas upoznas nekog na chatu koji ima isti problem sa misem....... :lol:
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Stvarno neznam sto sam ti ja zapao za oko sa tim moderatorskim forama.

    ps Interesuje li te stvarno sta sam radio da postanem moderator?
     
  14. monK

    monK Komšija

    nemoj mu nista govoriti

    momak ce ublijediti sav

    vidis da je cucnuo od pritiska
     
  15. ming

    ming Veteran foruma

    Ovaj MC nekonta neke stvari :idea:
     
  16. iskusni

    iskusni Komšija

    :wink:
    odeš u neki internet klub gdje se miševi ne kotiste baš za igranje :) a služe uglavnom za surfanje net-om i tk.pitaš čovjeka da ti zamijeni i tjt :wink:
     
  17. Spider

    Spider Aktivista

    U gorazdanskim klubovima nema ovakvih miseva,vec oni kuglasi od 3km....Na ovakvim misevima sam radio u sarajevskim IC,ali nije vazno..."izdurat" cu nekako do ljeta i onda adioo,pozz ;)
     
  18. Darkman

    Darkman Aktivista

    ..........pih :roll:
    Jel ovo neka debata...........
    Gray-fox VS Ostatak svijeta


    Znas stvarno bi bilo dobro da nam ispricas sta si radio....da bi postao.... :mrgreen: covjece smiri se sta si se napalio malo zajebancije nece nikom skoditi,..... :eek:
    Ono sa optickim misevima ....(nijedan opt.mis nije bas sav svoj ponekad trzaju uljevo ili udesno mislim da se to svakom desavalo.....pa sam rekao da covjek ode do game centra da vidi sta oni poduzimaju u tom slucaju mada mislim da je to normala)
     
  19. [tota]

    [tota] Aktivista

    Skini zadnje Mouseware drivere sa http://www.logitech.com i stavi na rate za PS/2 200Hz. Ako ne mogne i ako ce kupovati miš za male pare novi, kupi Microsoft
    1.1a. Neki dan mi ga je frend kupio i odličan je za CS-a ;)
     
  20. Spider

    Spider Aktivista

    Mah...sve sam ja to probao ista frka!!!I u mene frend takodje ima taj microsoft i sve je ok,ali nije vazno igram do kraja februara cs i ostale igre online a nakon toga zbogom,jer iskljucujem adsl :( . . .


    u svakom slucaju thx i pozdrav