1. PC majstor

    PC majstor Novi član

    Hocu da kupim Mp4 od 2GB, Gdje da uzmem, gdje je najjeftinije i koji je najbolji?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    odluci se hoces li najjeftinije ili najbolji. Ta dva pojma ne mogu zajedno.
     
  3. vnm_

    vnm_ Komšija

    ima recimo ih u genelecu za oko 70-80KM, ali su daleko od toga da budu najbolji, medjutim sa godinom dana garancije i nije neka pretjerana pljacka.

    mana im je relativno spor software i manje vise los zvuk (ako nisi zahtjevan nece ti smetati) pogotovo sa slusalicama koje dobijes uz njega. medjutim za 70KM i ne ocekuj nista bolje.

    neke bolje mp4 playere, tipa sandisk ili creative, nisam ugledao na domacim cjenovnicima, sto je zalosno.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    MS industrial MP404 miracle 2GB je oko 100 KM... ja ga htjeo sebi uzeti ali posto na ,mobitelu slisam muziku i imam karticu od 1GB onda mi se i ne isplati
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ovdje si osudjen na ipod, ako hoces koliko-toliko kvalitetno i dobar zvuk. s druge strane imas psp koji je najbolji mp3 player kojeg sam imao prilike koristiti...
     
  6. Venom

    Venom Aktivista

    Philips GoGear 2Gb?

    Nisam imao prilike probati, nit znam koji je model, jer ne pise ni na jednom cjenovniku iz Sarajevskih prodavnica. Al ima u Comtrade-u, nije na odmet pogledati.
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    iPod nano imas po marketu pravo povoljno.
     
  8. vnm_

    vnm_ Komšija

    da, sumnjivo povoljno...
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam uzeo jedan nov preko marketa, lik ga dobio na nagradnoj igri.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Naletio sam na tri pokvarena philipsa - sve problemi sa firmwareom. Radije uzeti posten mp3, a izbjegavati "mp4" funkcije...
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Player ko player, posebno ovi jeftiniji. Meni su važnije slušalice, nabci kvalitetne slušalice na MS i neće bit problema. PSP je inače praktičan :lol:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nikakve slusalice ne mogu popraviti losu elektroniku. isprobano nebrojeno puta na apacer, msi, msindustrial, i ostalom smecu. ipod svakako dolazi sa genijalnim slusalicama, pa imas oboje da valja...