MSI napokon priznao "grešku"!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Shenron, Feb 8, 2005.

  1. Shenron

    Shenron Komšija

    Ovo im nije prvi put.
    9800pro su prodavali sa 2 layera manje na PCB-u pa su onda uveli i 9800pro sa 128bit sabirnicom. :roll:
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Bilo je bisera i na nForce plocama sa integrisanom grafikom.
     
  3. strawa

    strawa Aktivista

    bitno je da ih raja provali, oni to moraju rijesiti
     
  4. Spider

    Spider Aktivista

    Vise nikome ne treba vjerovati...


    Sto su im balkanci pokazali sve fore,ccc... :roll:
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    treba sam projektovati sav hardver u kuci. :mrgreen:
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    pa bitno da su rekli da to više neće napraviti, mislim da smo sad sigurni :D

    ja više (a bome ni manje... nikad nisam msi volio) neću kupovat msi.
     
  7. Spider

    Spider Aktivista

    A meni su bili pravo dragi..cak sam imao msi plocu :roll: !!!

    Problem je jedini kad budem nesta kupovao i ako vidim msi(sminka,folovi golovi) sve ok a meni u ocima "ova glupost"..Eh sad zamisljajte ovdje neki smajli koji povraca...ali meni je mrsko sada traziti jer sam toliko iznerviram i psujem sve zbog trice kod bolesnog bajraa!!!Isto tako i ovdje zamislite smajlija koji se grijesi i opija vodom...
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne treba tugovat.
     
  9. Darkman

    Darkman Aktivista

    Ahh ko da i ostali proizvodzaci nemaju isti bugshitova.............samo sto se o tome taji ali Msi je bio prisilen da prizna..........(ovo vaj moze utjesiti)
     
  10. iskusni

    iskusni Komšija

    koga jede briga ako MSI ode u pm.samo je važno da postoji dobar hardver da drugi proizvođači ne zabrljaju i tjt :roll:
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Jede briga nas potrošace. To može značiti i da je bilo koji dio našeg računara baš nakav skresan.