msn problem....

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by pimi, Oct 21, 2008.

  1. pimi

    pimi Aktivista

    dakle imam slijedeci problem ako moze pomoc.imao sam zapamcenu sifru na msn-u dakle na windows live messengeru.i sad je moj drug slucajno kliknuo na ono forget me i logovao se sa svojim msnom.eh sad je problem taj sto ja nemogu da se sjetim sifre svog msn-pa ak moze pomoc.da li se ta sifra moze pronaci na racunaru u registry il negdje.probao sam da resetujem password ali secret answer nemogu da se sjetim koji sam stavio jer ovaj msn mi traje vec 2 godine tako da fkt nezz odgovor.ak moze pomoc bio bih vam veoma zahvalan.nadam se da razumijete moj problem.....
     
  2. GW

    GW Moderator

  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

  4. pimi

    pimi Aktivista

    nisu nista nasli.imal mozda jos koji program.....jel ostaje u windowsu kad se klikne ono forget me.da li se slucajno obrise ili opet ostaje...nije mi problem napraviti novi e-mail nego pojedini kontakti koje neznam i imam slika na e-mailu pa bi bilo steta da to halalim.ljudi pomagajte ako se moze ovdje pomoci.bicu vam mnogo zahvalan.....