N73 i joystick

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by pac, May 22, 2008.

  1. pac

    pac Komšija

    Imali neko loseg iskustva sa ovim telefonom sto se tice joystick-a? Planirao sam u skorije vrijeme uzeti ovaj telefon pa sam nasao po googlo da se ljudi pomalo zale na joystick.
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Svaki joystick ode, prije ili kasnije.
     
  3. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Uzmes 3310 i miran si.Ima moj drug N73 i nije se zalio kaze odlican mob ,a i meni izgleda zvijer.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja imam N73 vec skoro dvije godine,kupio sam je cim je izasla i sve radi perfekt osim sto se maska izlizala(srebrena boja se skroz skinula na mjestima gdje se dodiruje uz lice dok pricas)zato ti preporucujem Music edition jer je crna i ne spada boja s nje.

    Drugo. Moras prihvatit da symbian OS radi malo sporije od obicnog telefona ali zato nudi i mnogo vise.Bas se lijepo da napiniti aplikacijama koje odgovaraju tvom zivotnom stilu!

    I jos jednom da naglasim,nikakvih problema sa joystickom a przio sam igrice dosta!A sve i da crkne to je deset eura plafon popravak!

    Sretno sa odabirom! :smt006
     
  5. pac

    pac Komšija

    Hvala svima na komentarima a tebi dino pogotovo tagav odgovor mi je trebao!
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam recimo imao jednu jedinu aplikaciju na se t630 - alcohol tester :D
     
  7. (:-D

    (:-D Aktivista

    Imam ga i sad extra mob n73 me 2gb uzeo ga u posti... Sto se tice joysticka sve ok radi samo je spor nekad takav je svaki symbian ... I kanim ga prodati jer ocu N95