N73 ME - problem s playerom

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Amer, Sep 14, 2008.

  1. Amer

    Amer Aktivista

    Vec dva-tri mjeseca imam ovaj telefon i nisam imao nikakvih problema, medjutim sad kad sam dodao jos nekih 50tak pjesama u telefon, player ih nadje i kad se ono osvjezavanje zavrsi, nijedne pjesme nema. I tako 5-6 puta sam probao i opet nista...

    Sta da radim?
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil probao hard reset? Ili ako ti niej mrsko ..napravi playliste u LCG bilo kojoj verziji i onda te liste mozes otvoriti u originalnom playeru.

    evo vec sam pisao kako:

    i jos nesto da dodam.. kada je otvoren originalni player bilo obicna n73 ili me.. i kod mene na n80 radi. Znaci kada je otvoren, kvalitetu zvuka uzma bilo koji player pa i LCG. Recimo otovri ogg.. jako fin player ali nema equalizer. Ali kada je otvoren originalni player onda podesavanje equalizera u originalnom playeru se odrazava na sve playere. Znaci ista kvaliteta zvuka. Tako da ne moras biti ogranicen sam ona originalni player radi kvalitete zvuka ako neki player ima bolji interfejs.

    Zato je na ME verzijama nokije uvjek otvoren player.. zato ima prefiks muzicki jer se kvaliteta zvuka odrazava na sve playere pa cak i na jacinu melodije kada te neko zove.

    To sam neki dan skuzio uporedjivanjem ostalih playera sa originalnim.
     
  3. Amer

    Amer Aktivista

    uradio sam hard reset.

    AL fazon je u tome, sto ja te pjesme ne vidim ni u galeriji...
    Otvorim galeriju, pjesme i nijedne nema :(
    Ev sad prebacujem nakon formata pa cu vidjet dal radi...
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Da ti nije problem sa mem karticom ? ..probaj prebaciti par na mem telefona.
     
  5. Amer

    Amer Aktivista

    rijesio sam, samo sam uradio hard reset i sve je sad OK :)
    Nemam pojma do cega je bilo :S
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma "ubaguje" se i kod mene.. samo meni se redovno desi kada pregledam slike u galeriji pa nema ni slika, ni klipova nicega... onda ga sam orestartujem.. ali eto, nije cesto posto koristim resco photo viewer.