N95 dekodiranje

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by SamiRX-8, Dec 8, 2007.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Zanima me moze li se kod nas dekodirati N95, potvrdjeno je da cu je dobiti poslije nove godine iz Engleske pa me zanima hoce li se moci kod nas dekodirati i po kojoj cijeni...
     
  2. ijukic

    ijukic Guest

    ja misim da moze i da ti je cjena oko 90 km...:S
     
  3. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Tako sam i ja nekako cuo...oko 80-90...nije mi problem cijena...bitno je samo da mi je dekodira kako treba...ionako cu prodati stari fontel i namiriti tu cijenu dekodiranja, i ostat ce mi jos para za karticu od 4GB :)
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    ne znam kako ti ide taj poklon ali zatso se ne potrudis pa makar ti dodao 100€ da ti dovuku n95 8GB verziju.. inace gledam da n95 obicna podrzava max 2 GB karticu.. mislim da je to istina ali sa mijenjanjem sw vremenom ce bit moguce i vece kartice da se stave.. kao sto je bio slucaj sa ostalim telefonima.. iapk 2GB u takvom telefonu je pre malo

    a ako je vec kupljena onda nikm nista :D
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Vec je narucena, a ja sam zadovoljan i sa ovom obicnom...uglavnom je bolja od 6630...i gledam na stranici od Nokie, da ova obicna verzija N95-ice podrzava microSD karticu do 4 GB...:mrgreen:
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    moze biti.. nisam siguran.. ali sigurno je problem kod tek izdatih telefona kao recimo i kod k750.. kad je izasao pisalo je max 4GB ali imao je problema i sa 1GB karticom.. sad normalno radi sa 2GB a ne znam sa 4GB.. tako pise i za n95.. max 4GB ali mnogi kazu da ne moze radit sa karticom preko 2GB

    ovo nisam 100% siguran pa ti ne mogu garantovat.. svejedno zabavit ces se sa njom
     
  7. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma zabavit cu se, to je sigurno...tako je i za 6630 pisalo da podrzava max 1GB, redovno sam updejto softwer za nju, neki dan bezze od druga ubaci karticu od 2GB i radila je bez problema...
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    ma mislim da su vec izasle novije verzije SW.. evo bas sam malo trazio i lik se zali da mu nece nisat preko 2GB da ide dok drugi trazi od 6 i 8GB kartice, kaze probao sa 6 i radi

    a kad ti stigne telefon vec ce uveliko biti novija verzija SW koja ce normalno ici sa 4 GB.. tako da mozes vidjeti na netu koja je zadnja i traziti da ti ga flesuju sa njom
     
  9. edwin

    edwin Novi član

    nokia n95 70 km maximalna cijena dekodiranja :smt006