N97 Movie Converter

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Bumbe, Jan 19, 2010.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Pozdrav narode,stigla moja n97ica iz BHT-a.Trenutno sam zadovoljan telefonom,vidjet cemo kakav ce biti u buducnosti.Imam sada jedan problem,ne direktno sa telefonom nego sa softwareom odnosno nekom aplikacijom.Zelim convertovati film koji je u (avi) formatu i prebaciti ga u mp4 jer n97 podrzaje samo taj format ali isto tako zelim da sprzim prevod direktno na film jer sumnjam da mogu prebaciti odvojeno fajl od filma i prevod pa da ga nekako preko telefona ucitam na film,mislim da je to nemoguce.Znaci meni treba neki program da direktno ubacim prevod na film pa onda na telefon.Hvala
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Lonely.Cat.Games.SmartMovie meni dosada najbolje legao za simb.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    SmartMovie player normala vrti .avi na symbianu već od Nokija N70 i sličnih. Čemu Mp4?
     
  4. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Ok hvala :D..probt cu to...Jos jedno pitanje da ne otvaram novu temu,n97 ima podrsku za GPRS :s ?...Imam vec kreairane orofile (BHMobileWAP,MMS i Internet) ali nikako se ne uspjevam spojiti na net .
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

  6. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Vjerovatno su oni automatski nastimali na mobu ali kad god pokusam pise Paketni prijenos
    Veza Web:Nije moguce izvrsiti radnju

    Kada saljem poruku da se prijavim na net,dobijem ovakav odgovor:Vrijeme za ovu uslugu je isteklo !