Naj konfa

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by iskusni, Dec 12, 2004.

  1. iskusni

    iskusni Komšija

    Evo hajde neka ovdje svako ko hoće stavi konfiguraciju za koju on smatra da je najbolja pa ko bude posjećivao ovu stranicu neka ima vidjeti šta bi mogao kupiti. :roll:
     
  2. strawa

    strawa Aktivista

    po meni je najbolja konfa ona koja se moze sklopiti bez izvaljivanja divljih suma novca, a naravno, moze zadovoljiti potrebe korisnika :D
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    momak takvih postova na ovom forumu je bilo tacno:18947234567234 od toga svaki je imao po:15654234546 odgovora ja mislim da post izlizan do maximuma

    Moja top-lista najjizlizanijih postova je:
    1. Pentium vs Athlon
    2. Clockanje Bartona
    3. Radeon vs Geforce
    4. Naj Konfiguracija
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ko hoce da izvali veliku kolicinu para nek uzme brand name gaming konfiguraciju sa nekim zvjerskim recimo 30" NEC-ovim LCD-om. i miran.
     
  5. Sleeper

    Sleeper Komšija

    kakvo pitanje takvi i odgovori....... :roll:
     
  6. Red

    Red Novi član


    kakav ba LCD, uzeti dobar TFT do jedno 1800 KM 19" i miran, i GeForce 6800 GT il Ultra
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    TFT je LCD tehnologija - ne kontam te fakat. Ako hoces da se pravis pametan ucini to bolje. Podrazumijeva se da su i ostale kompomente na nivou kao i doticni monitor.
     
  8. djambo

    djambo Aktivista

    Fujitsu Siemens Mirica 30" i Gainward ultra/2600 GS GLH prava kombinacija za tatine sinove
     
  9. agent007

    agent007 Novi član

    AMD Athlon 64 FX 3400+
    i X800 XT pe Radeona
    i neki 30'' monuitor nemora LCD
    2GB do 3GB DDR
    :shock: :oops:
    i Spremiti jedno 10 000KM
    i mozes za te pare kupit GOLF III
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

  11. ming

    ming Veteran foruma

    joj naprdjivanja
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma bezveze uopće ovaku temu otvarat... ajde ko će prvi do recimo 5k 3dmarka03 za što manje pare... e tu se poznavaoci prepoznaju, a za naj konfu je comment "i moja baka zna sa aševima kartat".
     
  13. djambo

    djambo Aktivista

    samo gledaj postove (deloren, ironmaiden, ja) pola nas na forumu ima takve konfe mozemo i mi mastat
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    dobro je rekao syss: AlienWare i EOD. odes im na stranicu i sve se samo kaze.