Najbolji internet provajder u Tuzli?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by MUFCFAN, Jan 27, 2013.

  1. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Pozdrav,

    Interesuje me koji je internet provajder najbolji u Tuzli? Bitna mi je stabilnost konekcije, da mi ne puca svakih 10 minuta. Brzina ne mora biti nista bogzna ali ne bi da ide ispod 2048 kbps!

    Ako neko ima pozitivna iskustva sa nekim od provajdera nek predlozi? I da ovo (internet tj modem i sta već ide) je bitno postaviti u roku od par dana, pošto je situacija malo vandredna (da ne objasanjavam sad detalje) :oops: .

    Hvala svima na pomoci!
     
  2. Ninja

    Ninja Komšija

    BH Telecom.
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Osim sto neces dobiti u roku od par dana bez neke veze :D
     
  4. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Pošto nikad nisam radio sa telecomom, ali čitao sam da njihova procedura traje dugo po nekoliko mjeseci, interesuje me, kako ide za opremu? Jel oni imaju svoju opremu ili se moze kupiti neovisno od njih? Isto me interesuje ovaj txtv gledam njihov net, slučajno naleti na nekom forumu kakvi su oni ako zna ko?
     
  5. Aladdin

    Aladdin Aktivista

    Ne traje nekoliko mjeseci, najdalje do mjesec dana (mada se desi da neko čeka i duže, ali sad rjeđe u odnosu na to kako je bilo prije). Opremu možeš dobit od BIHnet-a (na korištenje, besplatno), a možeš kupit i svoju.
     
  6. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Isto tako kada ti aktiviraju account, možeš otići i uzeti opremu, te instalisati kod sebe sam.
     
  7. MUFCFAN

    MUFCFAN Novi član

    Hvala :)