Napokon konkretno sniženje BH Telekoma

Discussion in 'Generalna diskusija' started by burner, Sep 1, 2007.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    5 besplatnih SMS u septembru (ne svaki dan, gdje ćeš to, bankrotiraće), a web2SMS besplatno neograničeno cijeli septembar.
     
  2. zoi

    zoi Veteran foruma


    :shock: :shock: :roll: pa puno im je stvarno,nema sta.. :x
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Pazi ovo, al tih 5 poruka mozes poslat na bilo koji broj, nece ti se obracunati, pazi sad ovo, moj buraz je poslao 5 poruka na Dernek ba onaj djavo premium. Svaki code 3KM + pdv, racunajte...
    nista mu nije skinulo:)

    Dakle pametno je trebalo iskoristiti te poruke, ihihihih..

    Ah, da sto se tice tih snizenja, nigdje nas preplatnika, dodje mi da predjem na ultru!
     
  4. burner

    burner Aktivista


    Samo što ja ne bih rekao da ima puno pametne raje na Dernek-u.
     
  5. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Malo nevezano direktno za sniženje cijena, ali pitam danas u BH Tel da li mogu uzeti na 12 ili 24 rate NOKIA N73, obzirom da sam na najjačoj pretplati Trijumf. Kaže šalteruša, gospodine morate biti pretplatnik najmanje 5 godina i računi vam u prosjeku moraju iznositi preko 100 KM da biste dobili takav telefon.

    Pa hebo te k'o da mi daju iPhone. Na zapadu se ovakvi telefoni i djeci daju za 1 € samo da im postaneš pretplatnik. Mislim da neću još dugo ostati njihov pretplatnik, makar i plaćao roaming zbog druge mreže.
     
  6. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    I sto je najzalosnije iz roaminga mi skinulo 0,99 KM po poruci i jos ih uracunali kao besplatne :evil:
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Sorry za OT, al danas na shwabskim kanalima gledam, 2 telefona, 2 sim kartice, PS3 + Motorstorm sve za 1 Euro. Nema minimuma kojeg moras potrosit svaki mjesec, 50 SMS free, pretplata 15 Eura (cini mi se), hebo te, sta ti je konkurencija...
     
  8. monK

    monK Komšija

    Šta mislite koliko se para potroši dok se pošlja 1 GB SMS-ova po ovim našim cijenama.

    Neki dan sam čitao u jednim hrvatskim novinama članak o tome. Čovjek govori kako su im cijene za SMS-ove prevelike, i onda slijedi računica po GB-ima.

    :smt005 :smt005 :smt005
     
  9. mc_82

    mc_82 Aktivista

    ovo je stvarno sramota, 5 poruka za čitav mjesec! :shock: pa kako imaju obraza to ponuditi