Need For Speed Hot Pursuit

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Nov 2, 2010.

  1. X-Factor

    X-Factor Komšija

    Previse je lagano voziti, bez obzira koje je auto u pitanju, svaka krivina drift, malo se pusti gas i to samo na velikim zavojima, ostalo sve full gas. Ide mi na zivce sto lik sa identicnim autom ide brze od mene, jedini nacin da pobjedis je da ga izbacis sa staze :D
    Opasna igra za zivce, vozim se 20 kilometara i 500 metara prije cilja me pokupi neki kombi iz suprotnog smijera, i naravno zavrsim negdje 4-5-ti, pa restart race po ko zna koji put :D Na pocetnim levelima je iole zanimljivo trkati se, mislim da ce kasnije biti pravo dosadno voziti sa Zondom 320 na sat, sve ce se svoditi na to da negdje ne spucas i to je to... Zapucas se full u zid, u drota i pise crashed, da bi 2 sekunde poslije regularno mogao nastaviti voziti sa samo vizuelno ostecenim vozilom, ako je crashed onda je trebao biti gotov race pa ponovo, mozda bi bilo zanimljivije :D
    Igra lijepo izgleda, koliko vidim nije zahtjevna uopste. Mogli su vise naglasiti zvuk motora, s ovakvim izborom vozila moglo se vise uzivati u zvuku masina. Znam da je jos na undergroundu zvonio namjestaj po sobi na niskim obrtajima, fali mi taj osjecaj da vozim 500 konja :D :D Moja ocjena 7/10 :D
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Probao kod jarana, grafika je odlicna, ali brate, u krivine kad ulazis "osjecaj" je kao da tenka motas. A kad povuces rucnu u mjestu se okrene. To mi jedino smeta. A iskreno, pozelio sam onako arkadu. Sad kuci igram NFS U2 :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja samo mogu rec da ne pamtim kada me neka arkadna voznja drzala zainteresovanim evo vec 5-6 dana :D. Kako god odlican nfs naslov.
     
  4. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Što jes jes. Dobra igra ali fakat nekad kad u krivinu ulijećem sa onim poršeom isto koda fapa vozim :smt005

    Nervira me ono za ručnu. Prije u starim NFS-ovima u krivinu ulijeto punom brzinom i vuko ručnu ko lud... sad samo pustis gas ili malo zakocis.

    Kad se sjetim u Carbonu sa onim Ševrole Camaro kad vozim po nekom kanjonu pa 50 metara prije krivine zapnem za ručnu okrenem auto bočno i uletim u krivinu :D


    EDIT: sad me iznervira jebena utkra, puko sam šakom u monitor. Dobro je pa ga nisam slomio. Znači auta su jebena cigle, pit manevar nemoguce uradit. Udaraj ti Boga po zadnjem djelu on fura li ga pravo a ti ko debil usporavas.
     
  5. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Znači da igra radi odlično
     
  6. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Probo sam sve moguce nacine. Da lagano gurnem ili da ga krhnem al opet nemore.


    Ne kontam. Mogo si malo pojasnit? Znaš li ti šta je uospte pit manevar ?

    [​IMG]
     
  7. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto tebi je to pit manevar a americka murija to zove "fish tail"
     
  8. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Nisam mislio na pit manevre nego na to
    cimm si poceo da udaras i lupos po monitor znaci dobro je...skracujes vijek trajanja komponenata..
     
  9. hamo pipa

    hamo pipa Komšija

    Re: Novi NFS==??

    Znaci da igra izaziva emocije :)

    Dobra, dobra i moj potpis na te rijeci. Bez obzira na nedostatke (npr. vozis po kisi, nebo se otvorilo skrenes na neki shortcut i prasina se uredno podigne bez obzira sto lije kao iz bokala :)
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne razumijem u čemu je problem? Ovo je najbolji NFS u zadnjih deset godina, ovakav treba biti. U biti mnoge su stvari preuzete od burnouta što nije čudo s obzirom da ih isti studio radi.
    Kome ne valja nije do igre nego do njega, ne valja on.
     
  12. Triforce

    Triforce Aktivista

    Gdje ti vidiš problem? Ovde niko nije reko da igra nevalja samo su neki (ukljucujuci mene) davali neke kritike i to je to :D. Nemože sve bit perfektno.

    Ovaj ljudi, u ovo igri nema customization ???
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zato jer je to za bale sa prištićima. Mnogi su uključujući i tebe fulili poentu igre. Ne pamtite pravi NFS nego ovo Carbon i Underground sranje pa s time upoređujete.
     
  14. Triforce

    Triforce Aktivista

    Jah, de mi reci.

    NFS je NFS. Svi NFSovi do Carbona (ukljucujuci i njega su bile extra). A onda oni ostali su sranje (sto je historiji crni srednji vijek to je nama pro street,shift, undercover). hvala Bogu na ovom NFS-u.

    Meni je NFS 3 bila jedna od najdrazih igara prije. Najdraza od arkada tada. Igrao sam je duze nego bilo koji NFS
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Re: Novi NFS==??

    Nema efekta nikakvog, ne samo AA nego bilo koja druga postavka. A evo gledam preko GPU-z, nakon pola sata igranja maksimalan GPU load 47%... Ili je igra lose optimizovana ili je ova GTX 460 totalni overkil za ostatak racunara. :roll: A sa 4850 da bude zakucano 60 FPS, moze samo u glavnom meniju, u igri nema sanse.
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    Re: Novi NFS==??

    Ma GPU ti je overkill. I moja GTS450 ima mal load.
     
  17. metallac

    metallac Aktivista

    Ma može se igrati ovo je NFS na starinski način... Samo što sam ja ostario pa više ne volim igrati ovakve igre :D
     
  18. JaLa

    JaLa Komšija

    na stranu grafiku, koja nije nesto posebno, moze se igrati ovaj NFS, al Bgm i dosadi brzo :)
     
  19. becke

    becke Aktivista

    Meni u biti svaka arkadna voznja dosadi brzo (igrao sam dijelove serijala od prvog do zadnjeg koji mi moze na racunar, a to je ako se ne varam Carbon).
    Jedino sto mi nije tako brzo dosadilo je driftanje u Undergroundu gdje sam isao od staze do staze i u jednom driftu prelazio maksimalan broj krugova.
    Generalno mi simulacije mnogo kasnije dosade.
     
  20. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja cekam TDU 2 :) najavljen je za pocetak februara 2011. :) to je jedina voznja koju sam mogao igrati i koja mi se pravo svidjela... sve ove NFS-ove sam install, jedna voznja, i uninstall. GRID isto tako... F1 takodjer....