nejasno mi

Discussion in 'Generalna diskusija' started by kamikaza, Jun 8, 2006.

  1. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    neznam kako da stavim naziv teme al postojil mogucnost recimo da ja kod kuce narezem nekom DVD i kod mene radi sve a kod drugog neradi. dvd lici da je narezan prijavljuje blank a tek kad sam narezo sve je bilo uredu?

    imam problem covjek mi u klubu tako narezo Chaos Teory ! pa kod njega kako kaze da je radilo ja donio kuci neradi ja mu odnio neradi !
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Koji je przac u pitanju? Mozda da probas noviji firmware.
    Kad przis, przi manjom brzinom
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    narezo [​IMG]

    ja imam 16x przilicu i przim sve DVD-ove na 4x a CD-ove na 16x i nikad problema nemam, sigurno si przio prevelikom brzinom, 4x(10 minuta) se moze sacekati ako nisi neka firma ili ako ne dilas DVD-ove
     
  4. GV

    GV Komšija

    A jel' čekirao onu kvačicu u Neri da ga finalizira, ako nije raditi će samo na njegovj pržilici.
     
  5. 3125

    3125 Komšija

    Mozda si koristio princo medije :mrgreen: Oni su poznati po tome d a se citaju samo jednom
     
  6. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    pojma nemam nerezem ja vec ja kupujem od lika Chaos Theory i evo drugi put neradi ista stvar i gleda frajer onaj dvd i nadje neku malu ogrebotinu i kaze e ovo je problem moras bit pazljiv kad stavljas
     
  7. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Manta te.
     
  8. Venom

    Venom Aktivista

    probaj naostriti noz kad rezes :smt046
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eh ne b ih baš rekao da snjimanje na 4x traje 10 minuta. Ja koristim opciju quick copy i svaki put snimam na 16x. Film obično snimim za 10 minuta ako nije Dual Layer :)
     
  10. GV

    GV Komšija

  11. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    nebitno danas odo "opet" kupit samo sam cu mu odnijet svoj DVD (2.50KM) ko malo bolji :D