Neki dobar MP3

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by PKLAT, May 16, 2008.

  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Kako naslov kaze treba mi dobar mp3 sa 4 GB prostora(moram zabranjeno pusenje naslagat)
    do nekih 150 KM i gdje ima kupit.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

  3. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    sve je to smechad teska.... skupi para i kupi sony, samo gledaj da ima nativnu podrsku za wma i mp3
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Apacer je g***o. Imao dva i nikada vise. Sony je odlican ako ti ne smeta Sonic Stage (bas kao i Apple-iTunes relacija, samo sto je SS ipak nesto bolji).
     
  5. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Samo de mi recite gdje ima uzet ipod il taj sony i kolko kosta.
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    macline.ba - pa pogledaj ponudu ipoda.
    sonyjevih imas u mobilmediji i tehnomagu.
     
  7. Venom

    Venom Aktivista

    Ja sam svoj (Sony) uzeo u onom TehnoMarketu pored Konzuma. Tad je bio 109KM, jes da je jedna giga, al meni dovoljno, radi fino bez sonic stage-a, tj mogu se pjesme prebacivati kao na stick. Moze se sad naci za 80KM nov, ne znam dali postoji 4GB model isti. Al ugl solidan i kvalitetan player, i dodju i solidne slusalice uz njega. Model je NWD-B103. Pa pogledaj ako hoces. Iako mi ti Apacer koje Bahamut pljuje nisu tako losi :mrgreen:
     
  8. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Ovaj izgleda fin NWZ-A816.Samo mozetel mi pojasnit gdje su Tehnomag i Mobilmedija.
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Tehnomag na Marindvoru tramvajska stanica, MobilMedia na Malti vidi se iz aviona. :)
     
  10. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    THX Loki.Nego valja li ovaj NWZ-A816 jer citao sam review-e kazu dobra baterija(33 sata),odlican zvuk i nema Sonic Stage-a.Al reko da upitam ako ga ko ima i imali se uzet ovdje jer sutra hocu da kupujem.