NFS:2 Underground i instalacija

Discussion in 'Igre i konzole' started by Dr. X, Dec 7, 2004.

  1. Dr. X

    Dr. X Novi član

    Evo tek me je nedavno pozvo jaran da mu namjestim Underground na računar ( tek ga je kupio uz to još nema pojma kako treba upisati serijski broje) i ja sam mu naravno sve namjestio instalirao odigrao po koju rundu sa njim i naravno posudio igricu od njega da napravim za sebe kopiju. Ja stignem kući probam instalirati ostavim računar jedno 30 minuta ja se vratim kad ono stalo na 53% i ne mrda. Ponovo sam probao još jedno 2-3 puta i uvijek isto. Pošto u računaru imam jedan CD citac i jedan CD-RW probao sam na oba i opet isti problem. Ja to stvarno ne kontam zašto probao sam ubaciti i cd2 kada stigne do 53%, ali opet neće. Molim vas pomozite i unaprijed hvala
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Zna se dogadati to i kod mene pa cak i na bratovom racunaru. Iako ne znam zasto se zna desiti da mi installshield ne trazi drugi cd kada je potrban skontao sam kako to prevazici. Jednostavno uzmes neki program za pravljenje image-a cd-a ali koji moze i pokrenuti taj img. nesto kao Alcohol 120% koji ja i koristim. Prvo napravis image cd-a a onda ga montiras na virtuelni drive i onda sa tog virtuelnog drive-a pokrenes instalciju i onda bi ti trebalo sve biti ok tj. da ti trazi drugi cd koji ces onda normalno u cdr ubaciti. Tako ja to bar rijesavam :)
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    CloneCD v4.x i no problema.
     
  4. Dr. X

    Dr. X Novi član

    Hvala probat ću
     
  5. Hells

    Hells Aktivista

    moze i Nero Image Drive(Nero6)
     
  6. Dr. X

    Dr. X Novi član

    E hvala vam narode evo radi.