Nod32 antivirusni program informacija

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by GV, May 22, 2004.

  1. GV

    GV Komšija

    Za one koji su možda zainteresovani za besplatni program opisujem svoje iskustvo. Nod32 brz ko munja i ne usporava komp. Skinuo sam trial i folder upisao na particiju D, ali kad ga instaliram to radim na particiju C tako da mi se sasvim slučajno desila interesantna stvar. Kada prođe trial period fino ga obrišem pa ga ponovo instaliram sa D-a i tako zaobiđem one probleme da se program može koristiti samo 1-put kao trial i one porukice kao period prošao kupi ili registruj. Nisam siguran šta je u pitanju ali evo već drugi put program fercera i apdejtuje definicije.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ma nod32 je stari prijetelj... ali eto prešo sam na avast! koji je totalno besplatan.
     
  3. kenci

    kenci Aktivista

    valja li avast icemu...?
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    odlican je.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    da, strašno je dobar i nod32 je pao u zaborav (pogotovo prva verzija koju sam imao)... da ne bi bilo zabune nod mi je bio top av program i nisam htio ćut za nikaj drugo, ali evo mogu ti reć da je avast! stvarno odličan.

    kad "osjeti" konekciju na net samo mirno u pozadini skine novu definiciju virusa (po 10-20kb) i počne pričat "new virus definition have been..." pa kaj to nije vrijedno skidanja :)

    zajebavam se... mislim eto sasera je skinuo jako brzo i brijem da se ovaj htio duplat u neki avserve2.exe, al nije promaknuo avastu.