Nokia software update napokon!

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Qler, Aug 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Qler

    Qler Veteran foruma

  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    To je update za PC suite ili nesto drugo, ruter mi je na free zoni samo pa ne mogu nista gledati jer sam profulao limit :)
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    ma jok bolan, firmware :D kakv pc suite :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hehehe i ja sam vazda na free zoni, koristim je maximalno...
    Limit sam vrlo brzo probio :(
     
  5. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eh super :D , može li se to kako nabaciti na 6630 preko USB-a :?

    OT. I meni sada brzo ode pogotovo kako sam umrežio 3 računara, na dan ode 400mb :cry:
     
  6. Shenron

    Shenron Komšija

    Nema za moj mob...smrch... samo za par mobova...
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ima ba za 6630 u sta ti gledas :D
     
  8. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hehm ako si mislio na mene onda ja ne mogu na net, ali drago mi je da su izbacili sta za 6630, mojoj je 6 mjeseci pa je red da nabacim novi firmware ako vec moze preko USB-a :)
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    moze meni je bio 2.xx.xx verzija sad je 5.03.08 radi ko doxa :D
     
  10. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Eh super, znaci nabcio si taj novi, kako radi?, taman mi i treba novi firmware da se riješim ovog od italijanskoh telekoma, a moze li se desiti da ako ubacim ovaj novi firmware da mi se zakljuca mobitel, jer sam ovog kupio iz Srbije dekodiranog :?
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    moj je dosao u sa kodiran :) dekodirao ga tako sto mi je jaranica preko tel. iz au rekla kod na onaj fazon *#345703469# :) i sinoc flashujem kad vodaphone live! thema :) u reko hebo majku :D kodiro se :D kad samo vratio na nju jer je ona default... e sad ima u odnosu na stari software prednosti ono sitnica ali me nervira sto mi i dalje ne moze mp3 kao melodija... sve mi je u mp4... vodaphopne valjda blokirao da ono kupujem od njih melodije... nemam pojma... al' u glavnom :) ide :)
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hmm ne znam, vidjet ću to kasnije, kod mene ima sve funkcije kako treba ali eto nešto mi čejf da nabacim novi FW a da mi je da ne zeznen šta :)
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Evo i ja nabacih novi firmware, dodali su malo i šminke, a primijetio sam i neka poboljšanja, npr. kada je mobitel na vibraciji i kada primi poruku on zavibrira jednom kratko te je tako nemoguće znati da ti je došla poruka, dok sa novim firmware-om mobitel zavibrira dva puta :) , i još sam primijetio da mi je mobitel malo brži sa novi mfirmware-om :D , dobro je samo da mi nije nestalo struje dok sam nabacivao firmware :mrgreen:
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    hehe :) mozes misliti napretka sa 2 na 5 verziju kod mene :D i skini novi pc suite sa nokia.co.uk... na nokia.hr nema ta verzija.. mnogo je bolja...
     
  15. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Skinuo sam usput i PC suite, izgubih CD sto sam dobio uz telefon pa haj reko da skinem novu verziju, i tu sam primijetio neka poboljsanja :)
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni kod zadnje verzije sa hr nokia-e svaki put kad spojim mob sa onim image transfer prabacivao sve slike koje imam.. svaki put sve slike nakupilo se duplih tona... hebo sam sve... sad sa ovom verzijom opet fino ide samo nove prebacuje ;)

    i evo sad sam vidio na netu verzija na koju updateuje firmware zavisi od mreze (ne znam jel na kojoj je mob ili sa koje je skinut... ) u glavnom nekome je update na 4.xx.xx meni je na 5.xx.xx a ima i 6.xx.xx verzija nekome je updateovano... ali u rumuniji nekom liku :D:D moram sad cekati :D kad kod nas izadje 6.xx.xx verzija :D
     
  17. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Heh, kod mene je mobitel iz Beograda a oni su to nabavili iz Italije, pa sam dobio od nekog Italijanskog telekoma razne budalaštinje na mobitelu, i sad stoje ali u novoj verziji :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.