Nova Konfa.

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Angelus, Jan 4, 2007.

  1. Angelus

    Angelus Novi član

    Dakle negdje oko 8.1 kupujem nove djelove za komp,baš e zanima šta mislite,ovako to ide.

    Procesor-AMD 3800+ Athlon 64 Orleans jezgra,socket AM2
    Matićna-MBO DFI, s. AM2, Infinity nF-M2I, nFORCE 4, BUS 2000 MHz, serial ATA, RAID, 5.1 zvuk, DDR 2, 1Gbps, FireWire, ATX 2
    Grafička-ATi Radeon x1600 Pro Advantage 512 mb 128 bit,pixel shader 3,0,jasno PCI-Express kartica
    Napajanje-Chieftec 350W
    RAM-1 GB ddr2 OEM 667 mhz
    _______________________
    Ostalo nie važno...hhehehe
     
  2. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Možeš malo gramatiku popraviti :D
    Koliki ti je budžet ? Ako ćeš se igrati, radije uzmi 7950GT ili 7900GT...imaš eVGA 7900GT KO 512 MB (KO znači da je fabrički oc-ana)...i ako ćeš me poslušati tj. uzeti drugu VGA, obaveznu uzmi bolju napojnu, npr. 480W Chieftec...
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taj proc je los izbor, uzmi bar 3600+ X2.
    Grafu min. 7600GT, X1600Pro je skroz losa za igranje.

    Napajanje ostavi, to je odlicno, maticna je isto dobra.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Maticna je zavala sa ovim komponentama, X2 varijanta minimalno, 7600GT i brdo memorije.
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    jel ko reko brdo memorije?: )
     
  6. Angelus

    Angelus Novi član

    grafićka je dobila dobar review,dost dobar,a nvidia nikad,puj to.Uostalom grafulju već iam tu tak da ono,a za x2,da mislio sam uzet,ali neam para.a možda i uzmem,ko zna.Kad pomislim nekih 150 kn više onda budem ucimo od stare,ugl.Napajanje je zaon jer chieftec ima predobar stream.

    btw pravopis,pola tipfeleri pola namjerno,znam pravopis(moram štrebat zbog eseja itd.) al pišem u slengu,MSN me naviko.