Nvidia 9800 gt driver problem.

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by SoloUltra, Nov 15, 2013.

  1. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Pozdrav.

    Dobio sam ( nvdia 9800 gt 1 gb ) inace sam imao 9500 gt . I haj prije nego sto sam je stavio skinem nove drivere 331.65 , obrisem Driver Sweeperom drivere koji su bili , restartujem komp . Stavim ove nove da se instaliraju i sve normalno radilo krenem da uđem u neku igricu odma mi pocrni ekran (?) restartujem ponovo , s tim da ovaj put nisam ulazio u neku igru već pustio malo da radi prodje tako nekih 10-tak minuta ekran mi pobjelio i nisam imao drugu opciju nego ponovo uraditi restart . Temperatura graficke u idle modu 38 stepeni do 40 ( fan cooler 40%) . I tako poceh malo googlati i naletih na neka rjesenja u vidu starih drivera i skinem 295,73 instaliram upalim kad ono sve OK igre rade , slika sve super . Nikako mi nije jasno zasto ne mogu novi driveri jer se nikada nisam susretao sa ovim problemom , napajanje je 500 w , koristim win 7 .

    Ako imate kakvu soluciju u vidu ovoga problema , bio bi zahvalan :)
     
  2. Fazla

    Fazla Novi član

    Jedina solucija je da instaliras drajvere 314.22 jer su to zadnji stabilni za GF4XX i GF5XX i starije karte.Ocito je da prestaje support za navedene serije.
     
  3. SoloUltra

    SoloUltra Aktivista

    Hvala na odgovoru sve radi OK . Kakva glupost nvidie :evil: