Nvlddmkm.sys BSOD-nvidia 6600gt AGP

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by SpookyMoO, Apr 10, 2014.

  1. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uzeo na piku grafu za staru masinu koja sluzi kao server lokalni.Grafa radi normala u safe modu.Cim podigne wdm drivere i kad se krene u normalni mod windowsa ide BSOD i ne mogu vise u win uci osim u safe mod.Nekada sama od sebe proradi i ode u windows i radi opet sve ok cak i nakon vise restarta racunara.Povezana je na dvi monitor 1280x1024 rezolucije.Primjetio sam da je jednom prilikom javljala greske no dvi signal pa nestane slike pa kao cujem racunar da se ugasi ali radi pa opet zvuk kao paljenja racunara pa se pojavi slika.Probao sam je povezati i sa vga monitorom ali preko adaptera jer ima samo 2 dvi porta ali ista stvar.Radi se o xfx modelu sa 128mb ddr3.Nije problem,vraticu je jer mogu ali sve kontam da nije ovo driver problem.Ploca je asus a8v deluxe i sve je sa ati 9600 pro uredno radilo.Probao instalaciju linuxa ali ni cd nije ocitan kako treba i pojavi se ovo https://www.dropbox.com/s/js3zyvzkm8prg ... 181533.jpg te ne mogu ni instalirati.Sta da se radi?Hvala u naprijed
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    crkla memorija, vrati.
     
  3. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Znaci ipak belaj :(
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    U rijetkim slucajevima moze biti i do neslaganja maticne i grafe, al u svakom slucaju ti je vratiti grafu neminovno :)
     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Hehe nisam te "srece".Hvala .
     
  6. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    isti siptomi kao kad je moja 460 riknula.

    istu gresku izbacivala

    safe radi, ali cim pokusa ucitati norm. win izbaci bsod.

    (na pocetku je prvo rusila drivere u win, nakon cega je skroz prestala raditi, a onda ni safe nije radio, samo bios)