obični,sp1 ili sp2

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by BAKI, Jun 14, 2007.

  1. monK

    monK Komšija

    ????

    Imamo problema sa banalnim shvatanjem žargona?

    Kada ti prijatelj kaže "đe si, smradu, nabijem te?!", da li je tvoja reakcija da

    1. provjeravaš vlastite mirisne arome koje ispuštaš u zrak
    2. trkom odlaziš u nužnik provjeriti poluprečnik kloake
    3. potežeš diskusiju s njim da vidiš šta je htio reći, da li zaista misli da smrdiš ili misli da "smrdiš" u prenesenom značenju, ili ti između redova govori kako mu se sviđa što ti je bulja topla i fleksibilna bez obzira na njezine mirisne arome :smt057

    *nakon što je otkucao jedan post za obrisati guzu s njim ide doma jesti, spavati*

    Nisam mogao odoljeti!

    Haj' sad lagano delete...Ko bi rekao da će ovo osvanuti na diskusiji o OS-ovima...
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Daimmyo evo jos jedna od mene;

    [​IMG]
     
  3. BAKI

    BAKI Novi član

    Vidite, evo formatiro sam i digo "Microsoft Windows XP Professional Version 2002" i sta sad trebam da ga doradim fino, jel može da downloadam i instaliam sve update za windows koji trebaju ???
     
  4. iskusni

    iskusni Komšija

  5. BAKI

    BAKI Novi član

    vidi ba, ja skinem taj autopatcher i instaliram al neznam sta dalje, trebal jos nesta raditi ???? ono se meni samo instalira nesta beze, i tamo u program files imaju neki fajlovi trebal sa njima nesta radit ?
     
  6. iskusni

    iskusni Komšija

    Pa ništa, to je završeno i instalirano.
     
  7. BAKI

    BAKI Novi član

    e Raja ja sam cuo da ima neki SP3 ??? sta sa njim
     
  8. godzila

    godzila Novi član

    Baki, nema sp3 to ti je samo do sp3 znaci dopuna do sp3 jos nije izasao najavljenji bice do kraja 2007 sp3 na 2008 tek tada ce da izadje sp3 ali ja mislim da nece biti nekih promena velikih sto se tice secority i stabilnosti win xp-a
     
  9. iskusni

    iskusni Komšija

  10. syss

    syss Veteran foruma

    ma bezveze... ja ću i dalje ostati na nesigurnom sp1.
     
  11. godzila

    godzila Novi član

    iskusni torrenti tamo imas sve :lol: