OLYMPUS FE-310

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by snajper007, Apr 12, 2008.

  1. snajper007

    snajper007 Novi član

    * 8 megapiksela za velike ispise
    * 5x optički zoom (37 - 185mm*) za uzbudljive slike izbliza
    * Oživite sjećanja funkcijom video zapisa sa zvukom (u VGA rezoluciji pri 15fps)
    * Funkcija detekcije lica za savršeno eksponirana i izoštrena lica
    * Digitalna stabilizacija slike za oštrije slike
    * Pregledajte i pokažite slike na 6.5cm/2.5" velikom LCD zaslonu
    * 16 scenskih programa za najbolje rezultate neovisno o situaciji
    * ''Jedan gumb, jedna funkcija'' dizajn i funkcija vodiča za jednostavno upravljanje
    * Prekrasne slike cvijeća i detalja na udaljenosti od 5cm u Super Makro načinu
    * Video izlaz za prikaz slika na TV uređaju
    * Fleksibilno snimanje na ugrađenu memoriju ili xD-Picture Card karticu


    Ugodan oku, džepu i korištenju. FE-310 je jednostavan izbor svih koji traže lijep model visokih performansi po izuzetno povoljnoj cijeni. Sa 5x zoom objektivom, 8.0 megapiksela i mnoštvo naprednih funkcija, sve osnove su pokrivene.

    *Odgovara 35mm formatu

    Po ovim gore karakteristikama čini mi se da nisam pogriješio,ženi mi je rodjendan i želio bih joj kupiti digitalni aparat koji može staviti u torbicu i koji kvalitetom zadovoljava.Vidim dosta poznavaoca digitalnih aparata,pa vas molim samo da mi kažete dali sam dobro odabrao?Cijena je 370-380 KM
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ja Olympusa ni zatvoreniku ne bih poklonio. Po svemu sudeci, ovo je neki promo sa HR sajta. Mnogo ces bolje i kvalitetnije proci s nekim Canonom ili Fujijem koji ne pate od broja megapiksela, plus sto je xD smece standard. Jedina dobra stvar je 5x opticki zoom. Ono od cega Olympus najvise pati je ogromna kolicina "shuma" u fotografijama. Neoprostivo. Mislim da se moze neki Canon A5xx uzeti za tu lovu.
     
  3. snajper007

    snajper007 Novi član

    UH,nagovori se ti njima,hvala ti odmah sam u velikoj dilemi,još jedan sličan odgovor i ode tražit sonija za svaki slučaj.Ovo sam izabrao zbog veličine aparata,znaš da žene svašta stavljaju u torbicu te im je prostor itekako potreban.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    ako je tako pogledaj canon ixusa ;)
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Da, A5x0 su prilicno glomazni. :D Ixus je najbolji fancy aparat.
     
  6. snajper007

    snajper007 Novi član

    OK,hvala momci,kupujem neki drugi.Samo da sad vidim dje ih ima za kupit,treba mi do utorka.
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sonyjevi "T" modeli su prava stvar za zene. Provjereno. :mrgreen:
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    je, je... oni isto tako, ali bojim se da im je cijena osjetno viša nego entry ixus.