Omoti za sveske(korice)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by JasonH, Mar 7, 2009.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Da li znate koja štamparija u Sarajevu radi omote za sveske po želji ?
    Znači zanima me sveska (linije,mala ) i u pitanju su tanke korice.

    Ako neko zna web stranicu , lokaciju , broj telefona bio bih zahvalan

    I zna li neko gdje se mogu kupiti oni "reklamni štandovi" koje svakodnevno vidjamo u Konzumu,interexu,merkatoru ..Znači oni za promociju .
    Web stranica , lokacija , broj telefona , cijena .
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Svaka stamparija radi sve sto ti hoces po zelji. Ogranicenje je jedino sto ne mozes otici i reci uradite mi 3 omota, nego moras kupiti u stotinama ili hiljadama.
     
  3. JasonH

    JasonH Aktivista

    U stotinama je i planirano ..
    Dobio sam pm sa informacijama al nebi skodilo kad bi jos neko dodao.

    i a odgovor na #2 pitanje
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    Svaka Off Set stamparija ti moze to uraditi ako imaju racunicu znaci stampa jednostrana na neki A4, A3 format ili eventualno malo veci i bigovanje u Tuzli ti nitko ne bi uzeo ispod 1000 kom minimano, a i cijena bi tti bila povisoka jer je tiraz relativno mali (ak uzmes u obzir da je to samo jednostrana stampa na malo tezi papir).
    Eh sad ako bi ti oni stampali i unutrasnjost i uvezivali to je vec druga prica mogao bi vjerovatno ici i na upola manji tiraz, jer je to skuplje pa se i oni mogu naci.

    Ak nisu uslovljen samo na stampu u Sarajevu ima stamparija u Tuzli Off-Set d.o.o. ja sam kod njih radio neke kataloge, flayere, afishe i sl. (uglavnom za prijatelje) i poprilicno su najpovoljniji. Isto tako stampa u Sarajevu ti je ubjedljivo najskuplja u drzavi u svim aspektima stampe: off-set, tampon, sito i sl.