Online gledanje Svjetskog Prvenstva - Gdje?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by donjapa, May 29, 2014.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Pozdravljam! Prije svega, da li je pravi dio foruma, to ne znam, ako nije neka ide premjestanje - nemojte zamjeriti.


    Ne koristim nista za gledanje televizije, ono kanala sto imam zelju pregledati streamaju direktno na svojim stranicama TV kuce a bojim se da isti nece prenositi SP. Zanima me da li postoji nekakav servis koji mogu platiti na mjesec-dva-tri a da gledam direktno putem streama (preko HTPC-a) bez dodatnih resivera, boxova itd?

    Sve u svemu bitno je da je slika dobra i da je stream kvalitetan.

    Hvala.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Uzmi bez ugovora kablovsku (Telemach npr) i gledat ces ga na BHTu u HD-u. Nakon toga otkazes kablovsku i cao.
     
  3. AdoSA

    AdoSA Komšija

    BHT na HDu? Koji oximoron :D

    Zar su najavili kraj digitalizacije do SPa?
     
  4. pac

    pac Komšija

    Odkad ima BHT HD signal?
     
  5. donjapa

    donjapa Overclocker

    Nalazim se u Svedskoj, tako da nista od domacih provajdera. Izbjegavam domace kanale zbog uzasno lose slike.
     
  6. pac

    pac Komšija

    Jel to svedani nemaju u HD-u prenos :D
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Nećeš zar u Švedskoj gledati SP. Auuuu.
     
  8. donjapa

    donjapa Overclocker

    A nece na ovim besplatnim kanalima prenositi, na zalost (uopste). Svi kanali koji prenose SP ce biti oni u extra paketima, a ne gledam TV uopste tako da ih nemam. :D

    Alibegovic - malo tamo, malo vamo :)
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

  10. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Da u kablu. Ništa od DVB-T još.
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    http://fotbollskorren.se/tv-tider-fotbo ... brasilien/ u kojoj ti SveCkoj zivis :p

    balkansport.info ima ok kvalitet streama. 7 eur platis za mjesec i rahat.
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    Eh hvala Zeleni, taj balkansport cu isprobati odmah danas :) Valjda bude necemu.

    A vidis, nisam ocekivao da ce ove normalne TV to prenositi, Championsleague i Englesku ligu ne prenose ove "besplatne", barem ne ove koje ja imam, a nemam ni 3 ni 10, ni sport nijedan..
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nekad bude CL na tv3 / tv6. Ove manje vazne utakmice.
    Sve utakmice sto se tice svedske idu na tv4 obicno.
    Kontam da uplatim tv4 hd na mjesec dana preko Telie da gledam utakmice u HD, svt hd vec imam.