opet taj bihnet (ni blizu limita a vec poceli naplacivat)

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Mar 28, 2007.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    s ljeve strane vidite da sam skinuo samo 2626 MB a ispod pise da mi naplacuje nekih 0.07 KM.. znam da je mizerna suma ali sta mi uopste naplacuje, evo zadnje 3-4 konekcije pored kojih pise da je 0.00 km za platit.. u pitanju je 3G paket

    jel neko imao ista slicno ?????
     
  2. Emx

    Emx Aktivista

    Uh to je zaista neki bug :) jer se ne treba obračunavati ništa dok ne pređeš 3072 MB...
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Mah oni i njohovi prvorazredni grafikoni, zbog te "nove" verzije pregleda potrosnje sad ima bugova kolko hoces... nego ti prijatelju zovi njih pa sankcionisi to na vrijeme, znas ono "od malih suma se kuca pravi" hehehe
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    hajd evo nazvacu ih sad bas da vidim sta vele... .
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    evo nazvao sam kaze da im posaljem onaj prigovor, ja sam poslao samo onde ima po konekcijama a meni po konekcijama uredno pise...

    valjda ce skontat o cemu sam govorio
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    to ti uopste nije radi nikakvog skidanja nego ti je to radi slanja sms na druge mreze.znaci poslao si sms na eronete,ili mobis pa ti je dolso tih 0,07!!!tako da te nista nisu zakinuli,imas sve u cijenovniku n stranici pise ;)



    EDIT:imas skroz dolje na kraju listing smsova,kome i kada je poslano,i koliko kostaju.predpostavljam da znas da imas dozvoljenih 5smsova besplatnih UNUTAR MREZE BHTea dnevno.a ti si sig to slao nekom na eronet pa ti je zbog toga ;)
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    to prijatelju pravi si.. hvala puno
    slao sam na 065 kronet, jel se tako zove.. to je onda to.. ma inace ne koristim taj sms.. nisam mozda 5 poruka poslao otkako imam ADSL.. mozda 2-3

    hvala jos jednom a ja se vec naostrijo kako cu im sasjec posto necete vjerovat prije osam dana su mi iskljucili net greskom navodno nisam placao racune od januara.. mos mislit pa letaj tamo do direktora ovog onog da bi mi za 8 dana vratili i ukljucili ali kladim se da ce na sljedeci racun stic 10 km za prikljucak...

    nego kad smo kod ovoga, kako stize izvjestaj kad posaljes ono 2ne slazem se sa sadrzajem" pa posaljes obrazlozenje ne slazem sa sa tom i tom konekcijo.. gdje meni stigne njihovo obrazlozenje ,... i jos nesto, dali se dobije prikljuckom ADSL-a imail adrersa... cini mi se da je bilo to na dial up-u

    mislim ja veze nemam ni gde se ukucaj ako ima email na bihnetu.. pa ako moze malo obrazlozenje kako sta, jesam li dobio e mail otvoren, popsto neki kazu da tamo idu neke informacije itd..
     
  8. zoi

    zoi Veteran foruma

    nema na cemu a dobijes 2e mail adrese po 40MB kapacitete samo sto ja jednu koristim a drugu nisam nikada jer neznam koja je :? a prva mail adresa ti je po user nameu.dakle ako ti je user name bihnetmonopol onda ti je email adresa "[email protected]"(naravno bez navonika) i na tu adresu ce ti stici odgovor sa prigovora na racun.skini sebi bihnet komunikator i imas tamo sve fino odradjeno.password ti je isti kao i kada se logiras.a naravno odgovor ide na tu mail adresu.ako te jos nesto interesuje samo pitaj.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ha hebem ti koce kome nego svoj svome.. pa sad procita da smo iz istog grada nego malo retardirano pitanje ..gdje ukucajem taj svoj e mail mislim odem na bihnet stranicu pa gdje onda.. ja idem na ono web mail a tamo neko objasnjenje.. stvarno veze nemam
     
  10. zoi

    zoi Veteran foruma

    ma znam ja da samo iz istog grada zato ti i pomazem :lol: salu na stranu to sto si ti radio to ti je da posaljes preko te stranice mail a ne da vidis koje mailove imas!!!fino ti kazem skini sebi bihnet komunikator(par MB) i onda tamo ukucas svoju adresu i pass i loginas se jednotavno.i uz to odaberes koji ti je modem(vrlo lagano).a preko tog komunikatora se mozes lagano prebacivat iz internet u free zonu.javi da znamo sta si radio i jesi sta uspio.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    znaci ipak ga moram skinut da provjeravam mail...
    ok hadj to cu nekad veceras uradit pa ti javim a sad odo malo vani

    hvala jos jednom pa cujem ose
     
  12. zoi

    zoi Veteran foruma


    nemoras ali ti je preko njega najlakse.mozes koristiti mozilu thunderbird,outlook expres,ili slicne,ali ti je ovaj najlaksi i prilagodjen ti je.pozz