ORG baterija za D500

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by abasi, Sep 16, 2005.

  1. abasi

    abasi Aktivista

    Intresuje me da li negdje u Sarajevu ili poblize ima kupiti ORGINALNU bateriju za Samsung D500 ???

    moze li se gdje naruciti i sl...
    ak netko slucjano zna kolika je cjena nek napise...

    Unaprijed Hvala....

    tepSIJA
     
  2. n1dal

    n1dal Aktivista

    orginalnu ?

    kako ces znati da je org. ?! ...jedino sto znam jeste hologram koji je na njoj. i "Made in Japan"

    hajd' ,javim ti veceras
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    probaj u Data Projectu da narucis. ali mislim da te u tom slucaju nece izaci jeftino. i postoji ogromna razlika u napajanju i kvaliteti izmedju originalnih i "pijacharskih" baterija.
     
  4. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ne znam gdje u nas ima, ali bi mogao potegnuti nekako do hrvatske, najvjerovatnije u njih ima original, vidi koji je zastupnik Samsunga u HR...
    Vec kada se radi o tako prefinjenom komadu hi-tech eletronike :D

    *OT Odličan mobitel, jesi li zadovoljan njime??
     
  5. abasi

    abasi Aktivista

    thx na info... idem u Data Projectu za koji dan pa cu da vidim koliko kosta ... ako je org nije bitna cjena.....
    btw... mob nije moj . od starog mi, al imao sam ga nekoliko dana... dobar fon pravo... :) camera mu je perverzija .... slike malo losije od moga digitalca koji ima 3,2 mp... - Kodak CX 6330
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    tamo na pofalicima, oko asa salona je bilo nekad predstavnistvo samsunga ako se dobro sjecam, i bili su sve originali ali i skupi ubitacno

    jaran moj je kupovao bateriju i u to doba (prije jedno 2 god) je za njegov model (ne sjecam se koji) bat bila 85KM

    nisam siguran da to jos ima ali eto prosetaj
     
  7. pac

    pac Komšija

    imas u wizi jednu radnju za mobitele i kamere znam da imaju org. punjace za d 500 20km, mozda imaju i baterije?