outlook komunikacija

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by syss, Jan 10, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ajmo ovako narode... imam dva kompa doma spojena cross kabelom. na oba su instalirana outlook 6 (koji se dobije u ie 6 sp1). samo jedan stroj ima izlaz na internet i share-a tu konekciju sa drugim.

    moje pitanje glasi... kako da ja zaprimljeni mejl forwardiram na drugi komp (koji koristi stara) preko mreže i da ga ona čita u outlook-u???

    nemojte mi reć da napravim staroj novi mejl account, jer igrom slučaja sad mora koristiti moju mejl adresu. uglavnom bitno mi je da stara primi mejl koji je namijenjen njoj (preko moje adrese) i sa svog kompa napravi reply (to je već rješeno, pošto internet sharing radi bez problema).

    ajmo mozgat malo...
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    a koliko puta sam ja vama pomogo... :)

    ajmo još jedan problem... wake on lan na nforce2... ne radi baš kako bi trebalo. komp se diže jedino sa standby-a (s3 suspend to ram) i onda ga više nije moguće ugasiti preko shut downa, samo se restarta, a tek nakon drugog shut downa se ugasi. ako opet odem na standby (nakon dizanja iz istog preko mrežne aktivnosti), neće ponovo otići "spavat". sami problemi u mene...