Outriders

Discussion in 'Igre i konzole' started by Ragnarok, Feb 25, 2021.

1. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

2. Ragnarok

Ragnarok Aktivista

Outriders FREE DEMO na svim platformama 25.02.2021 od 18h:

SquareEnix izvodi "coup de grâce" nad mnogim izdavačima.

Kaže SE: "Activision, EA i others "hold my beer ..... it's time for us to shine!"

3. NAILS

NAILS Moderator

Servers should now have scaled enough to accommodate everyone coming in! Please try getting back into the demo now. We will continue to monitor the situation. Please accept our apologies for the brief interruption.

4. nenji_avero

nenji_avero Aktivista

Je li ko probao, kakva je?
    Na šta najviše podsjeća?

5. Pelikan

Pelikan Veteran foruma

Destiny iz treceg lica. Meh.

6. NAILS

NAILS Moderator

7. Patton2410

Patton2410 Veteran foruma

Skinuo demo danas sa rajom probat.

Ja sa jaranom igram par sati. Podsjeca na dosta igrica: Gears, Division, Borderlands, Destiny... ima po malo svega.

Demo je prilicno zabavan. Sve zavisi koliko ce full game imati contenta, i koliko ce biti raznoliko. Prica je ok. Imaju crossplay (ps+xb+pc) a nema in game voice chat. Cak nema ni ping system.

Nadam se da planiraju uvest.

Last edited by a moderator: Feb 27, 2021
  8. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

Malo igrao (par sati). Jako podsjeca na Gears of War, naravno jer je TPS.

Ne znam kakav je MP, nema mi smisla igrat 30fps igru u MP.

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. Patton2410

Patton2410 Veteran foruma

Uze jaran igru i ponudi da mi share da mogu igrat sa njim. Haj reko.

Ja u zivotu nisam vidio vise loading screenova nego u ovoj igri. Na demu nisam obracao paznju na to jer par misija zavrsis i fajront. Sad kad je full igra... braco mila loading screen simulacija. Jos igram na PS5 za koji su izbacili upgrade verziju. Gdje god krenes, mrdnes loading screen ili cut sceen. Malo truda ulozeno u optimizaciju cini se.

Gameplay je ok. Pravljenje buildova je zabavno. Igranje na velikim tezinama veoma zahtjevno. Gunplay kontrola doduse je razocaravajuca, ja bi rekao u rangu RDR, ili GTA. Sa ili bez aim assist, controla oruzja je uzasno clanky. Ne znam kako je na PC ali na konzoli ja u evo nekih 20 sati igranja jos nisam nasao sweet spot da mogu reci e sad mi bas leze kontrole. Jos ja sam prilicno dobar sa ciljanjem na konzoli.

Prica se cini nista posebno pa je dosta i preskacem. Prvo sam pratio, ali kad sam vidio da tu nema nikakve dubine price, razvoja likova... cisto je idi tamo kokni onog, tamo oslobodi ovog... sad sve skip i pusti me da rokam.

Jos prelazimo kampanju, ali jos nismo otkljucali 'expedicije' za sta sam cuo da su bolje od kampanje.

Kompletan utisak do sada rekao bi jedva 6/10. Zbrzana dosta cini se.

Last edited: Jul 6, 2021