P: AMD X2 4200+ komponente....

Discussion in 'Računari i komponente' started by Chode, Oct 29, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chode

    Chode Aktivista

    Prodajem sljedece komponente:

    MB - ABIT AN8-Ultra
    CPU - AMD Athlon 64 X2 (dualcore) 4200+ (s939)
    RAM - 1GB DDR400, TakeMS
    GPU - Club 3D, 7600GS 256MB PCIx
    HDD - 120GB, SATA2 (WD1200JS)


    Cijena: 450 KM. TK.

    Komponente su savrseno ispravne, ko zeli moze doci na licu mjesta isprobati sve prije rasklapanja...

    CPU nikad nije overclockovan.

    Sve informacije na email: [email protected]
     
  2. iPlay

    iPlay Komšija

    Prodajes li posebno komponente?
    Interesuje me RAM i Procesor, koliko $?
     
  3. Chode

    Chode Aktivista

    Tesko da bi islo posebno, osim ako se u kratkom vremenskom intervalu ne nadju musterije za sve komponente, a to je vrlo mala mogucnost. Ide sve zajedno, i mislim da je u paketu cijena fer.
     
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko trazis za plocu?
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    zainteresovan za processor.
     
  6. Chode

    Chode Aktivista

    Ako se proda ploca posebno, onda moze ici i ostalo, posebno ce se prodati HDD i GPU (sto i nije toliko hitno)...

    Ja sam, plocu platio 480 KM, i ko se razumije zna da je ploca jako kvalitetna, i pouzdana. Nikad problema s njom nisam imao...

    Dao bih je za 100 KM...

    CPU isto 100.

    RAM 60.

    Za ostalo cemo vidjet ako neko bude htio...

    Pa ako ste zainteresovani onda da poslujemo tako, ako ne, ide sve u kompletu kao na pocetku...
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

    Ako budes odlucio da rasprodas komponente, mozes bhd dati ram a ja u sa njim ostalo rijesiti. Samo mi javi!
     
  8. Chode

    Chode Aktivista

    OK. Nema problema. Ako qler kupi plocu, onda ide i ostalo. A ako se ne nadje niko za plocu samu, onda ide sve u kompletu...
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    chode, ja bih uzeo za play-a to sto on otje i sebi procesor:)


    naravno, ako je sve ispravno, pozz.. javni se ako zelis da odradimo to.
     
  10. Chode

    Chode Aktivista

    naravno da je ispravno, upravo pisem s te masine. mozes cak doci u Lukavac pa sam testirati kako hoces... bilo koji benchmark, bilo sta...

    medjutim, ne mogu prodati CPU i RAM dok ne prodam i plocu, te tri komponente moraju ici "zajedno". disk i GPU mogu sacekati.

    qler je spomenuo da bi mozda uzeo plocu, vidjecemo, ako ne, na zalost morati ce ici u kompletu, makar ploca + cpu + ram. disk i gpu mogu posebno.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    odgovorio sam ti na PP a nisam vidio ovdje da si napisao cijenu. ako sta skontam u ova dva dana javim ti uzimam li je ili ne. jos je problem lokacija...
     
  12. Chode

    Chode Aktivista

    Ovako, ja sam BHD-u javio. CPU moze dobit u petak ako ima lovu. Znaci sto se mene tice OK.

    RAM je 99% vec otisao...

    A sto se ploce tice, eto bicu fin pa cu ti ja donjet u sarajevo, ako si zainteresovan, javi do petka, jer bi mogo doletit u SA u petak il subotu (a mozda i nedelju).
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    drug jebi ga nista od ploce... ja se izviNJajem. :mrgreen:
     
  14. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    De da te ne ganjam javi mi se cim procitas ovo (ne nocas, normalno :lol:) na 061/648-557 da se ne ganjamo po forumima, jedan moj prijatelj bi dos'o po tu plocu.
     
  15. iPlay

    iPlay Komšija

    nabavio sam ram u Sarajevu, ipak hvala.
     
  16. Chode

    Chode Aktivista

    moze lock, oglas expired :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.