P: ASUS 6600GT AGP + Zalman VF700 AlCu LED

Discussion in 'Računari i komponente' started by dj_vux, May 31, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Znaci prodajem ASUS-ovu 6600GT AGP grafu, 128 MB DDR3 (1.6) radi na 500/900, sa montiranim Zalman VF700 AlCu LED coolerom (da onaj sa gay plavom led-icom). Ispravna, nista joj ne fali, et'. Cijena 200 KM. Mogu da je "otpremim" i do Sarajeva za vikend, ako je ko BAS zainteresovan.

    [​IMG]

    To je ta, samo sa Zalmanom.
     
  2. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ispravka - cijena 180 KM fiksno. Jeftinije ne moze. Dajte ljudi, sam cooler me kostao 55 KM. :D
     
  3. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Imali kakva mogucnost bez kulera dajem ti 150 km ako si zainteresovan posalji mi pm dda se dogovorimo
     
  4. Looney

    Looney Komšija

    Za kompletnog zalmana ti dam 25KM :mrgreen:
     
  5. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ne mogu skinut' Zalmana. Mislim mogu al' nemam sta da stavim na nju, rasturio sam onaj stock cooler sto je bio na njoj tako da mora ici zajedno, nazalost. Da imam stock, Zalmana bih ostavio sebi, normalno.
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Koji te klinac natjera da sjebesh stock :|
    Mozhda Bimbrlok hoche bez coolera :D
    U tom sluchaju moja ponuda za zalmana stoji :D

    Sry na spamu ...
     
  7. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Da spomenem - moze i zamjena za neku jacu PCI-E grafu uz moju doplatu...
     
  8. awar

    awar Novi član

    Bimbrlok imam ja jednu agp 7300GT 256MB 128bit crko kuler
     
  9. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Ma ne treba njemu, odlucio se za neku drugu opciju.

    Usput, grafa JOS nije otisla. Da napomenem, moze zamjena za SATA disk uz dogovor i zadnja (al' ovaj put STVARNO zadnja) cijena je 150 KM. Hajmo ljudi, sta je ovo? Budite solidarni, pomozite "bratu po tastaturi" da se konacno skine sa integrisane grafe i kupi sebi nesto pristojno. Ova 6600GT mi stoji tu bezveze a igram UT2k4 sa integrisanom jer nista drugo ne dolazi u obzir i sve me dusa boli. :lol:
     
  10. dj_vux

    dj_vux Aktivista

    Prodato, moze lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.