P: CPU Intel Core2Duo E4600 2.4GHz jeftino

Discussion in 'Računari i komponente' started by Chode, Dec 13, 2008.

  1. Chode

    Chode Aktivista

    EDIT: PRODATO!

    Prodajem procesor - Intel Core2Duo E4600 (dualcore) + box cooler*. Nikad overklokan (business masina). Presao na quad core, pa to je razlog prodaje. Kupljen u genelecu (pod garancijom do Maja 2009, znaci jos 5 mjeseci! Mozete dobiti kopiju racuna, posto imam jos komponenti na tom racunu...)

    Procesor je odlican, cijena sitnica: 110KM, Tuzla, saljem i postom u BiH , placanje pouzecem. Postarina besplatna, dostava u roku od 2 dana.

    *ukoliko saljem postom izvan Tuzle, cpu samo bez coolera.


    [​IMG]
     
  2. Stryker

    Stryker Komšija

    Imaš li kakvu matičnu ploču za njega?
     
  3. Chode

    Chode Aktivista

    imam. Asus P5K. al treba meni :D

    najjefiniji core2duo cpu sto mozes trenutno u prodaji naci je oko 250KM (E7300), ja nudim odlican CPU Core2Duo za 100tinjak KM (sa skoro pola godine garancije!), a ti bi jos i plocu... hhhhh. nema ploce, kupi neku za 100tinjak KM, njih bar ima u prodaji na kile, klasican LGA775 socket... :D
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil to prodao 50D da uzmes procesor :lol:

    Samo da pitam, nije da ciganim ali jel cijena fixna 8) Ako uzmem plocu, mislim da mogu zbaviti, uzet cu ti taj CePeU..

    ..da ne bude zabuna, ne moras me cakat
     
  5. Stryker

    Stryker Komšija

    Pa nisam ja mislio da mi prodaš i procesor i matičnu ploču za 100 KM.

    Kupio bih procesor, a kupio bih i ploču ako Bog da. Lakše je u Tuzli naći matičnu ploču, posebno polovnu, a mislim da to tebi nije problem :D.
     
  6. Chode

    Chode Aktivista

    EOS 50D ne bih prodao ni kad bi mi falilo za hljeba :lol: jedino kad izadje 60D onda tek. hh.

    BTW, PRODATO U SARAJEVO! Moze LOCK!
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jahhh.. vidis.. zbavi neku plocu (ako ti stock ne uzima plaho vremena) na koju ti licno dajes garanciju ( :lol: ) i prodaj nam s procesorom po nekoj razumnoj cijeni.. ili da idu licitacije..

    evo od mene 101KM sa plocom :smt003

    EDIT: pihhh...
     
  8. Chode

    Chode Aktivista

    prodato vec, rekoh.