P: K750i 160KM

Discussion in 'Računari i komponente' started by russ-co, Jan 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. russ-co

    russ-co Komšija

    K750i, metalik sivi, dobro ocuvan, bez fizickih ostecenja (na uglovima izlizana boja,nije ispadao i sl, oklop je ionako 5KM :) u kutiji sa:
    Punjac
    USB kabl
    Slusalice
    CD
    Papiri

    Cijena fiksna, info na mail.
     
  2. russ-co

    russ-co Komšija

    Takodje i SE K800i, punjac, slusalice, papiri, u kutiji, 64MB,11h razgovora
    280KM

    ili: N70+50KM, N6680+120KM
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    koliko ti je star taj k800, koji je sw i dali je skidan s mreze

    i taj k750, ako mu nije mjenjan okvir, onda je skidan s mreze i mislim da je sa O2 pa bi bilo posteno da to navedes u opisu
     
  4. russ-co

    russ-co Komšija

    K800i jednu godinu cca, mijenjan je okvir, ne znam dal je skidan, ne vjerujem
    K750i iz marta prosle godine, vodafone je kutija, nemam pojma nista vise...
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    primamljiv mi je taj k800 ali i pravo sumnjivo :roll:
     
  6. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    E, ja imam N70 i mozda bih se zamijenio, ali bez doplate. Telefon je star par mjeseci, jos je dugo pod garancijom i ima karticu od 1 GB. Naravno i sve ostalo sto dodje u kutiji, kupljen je u prodavnici za 550 KM, prije nekih 3-4 mj. Javi mi jel te zanima, ja isto jos nisam siguran da li bih mijenjao telefon.

    Edit: Raspitah se u medjuvremenu. Moze zamjena, sto se mene tice. Pa se ti javi ako si zainteresovan, pratit cu thread.
     
  7. russ-co

    russ-co Komšija

    drug sorry, ali po superoglasima su takvi 180-280KM a ovi 270-320KM, market.ba slicno takodje, kako god pogledas 50KM je doplata, meni se ne zuri, ti vidi, ja sam zadnji K800i dao za 330 a N70 za 250KM,oba kao nova sa 1GB kartama



    N70, 180KM.
    Kontakt informacije
    N70, 250KM, moguća zamjena.
    Kontakt informacije

    N70, nije dekodiran, 200KM.
    Kontakt informacije
    N70, slušalice, punjač, kao nov, 280KM.


    K800i, 320KM, može zamjena.
    Kontakt informacije

    K800i, full oprema, nije puno korišten, ili mijenjam za neki drugi mobitel.
    Kontakt informacije
    K800i, skoro nov, sa original pakovanjem, pribor i kartica M-2 od 1GB, u odličnom stanju, 340KM.
     
  8. russ-co

    russ-co Komšija

    ako neko insistira na porijeklu, starosti i sl. dobit ce tel br ili mail od ljudi od kojih sam zamjenio, jedan je sa ovog foruma (k800i) jedan sa fakulteta-DIF, ovo naravno ako se odlucite za kupovinu...

    Na k800i mislim da je mjenjan oklop ali ne mogu garantovati, jer je djeluje stvarno ocuvan u minimalne ogrebotine, 11h price, ne znam sta se sve moze resetovati ali ovo prije nije moglo :)

    za K750i je kutija i software od Vodafone, jel skidan sa mreze ili sta ne znam, al oba rade ko zuca ;-)
     
  9. russ-co

    russ-co Komšija

    Prodati su K750i i K800i, sada u ponudi Nokia N70, 1GB karta, punjac, usb, slusalice, 230KM
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    6630 + ?? KM za N70?
     
  11. russ-co

    russ-co Komšija

    ako u narednih 5-6 dana ne ode preko superoglasa dogovorit cemo se,al prvo procjeni tu svoju naravno...
     
  12. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Neo, cuvaj mi n70, ako je uzmes. To je moj all-time najdrazi telefon. Naravno osim n95 koju sam danas uzeo, kikiki :) Sry za OT:) Russco, dobacili su mi moji kutiju i garantni list od telefona, ali na garantnom je jos i IXUS koji sam uzeo, pa ces morati prezivjeti bez toga. Ali samo nek se zna da postoji. Garancija traje jos par mjeseci, btw.
     
  13. russ-co

    russ-co Komšija

    heh, ok, hajd mozda naletim po kutiji tj ako neko sa foruma uzme da zna od koja je :)
    ma ima nekih kamara zamjena ponuda da meni se vise ne devera oko toga vec bi ova dva sto su ostala od zamjena dao za cash, imao ovaj N70 i 6680 full pack 150KM..

    ta N95 sta radi, jede malu djecu :mrgreen:
     
  14. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Auh, n95... Skopcas je na tv, slusas muziku sa mobitela na tv-u i igras Asphalt, takodjer na TV. Stereo zvucnici na njemu sa nekog drugog planeta.. Gps zna sve male ulicice po Bistriku, kad dodjes na Cobaniju, on kaze "Turn left" :) Ali wireless internet mi je najvise trebao, ne moram vise vucarati laptop da ne bih propustio kakav vazan email (znam da ima i gmail za Javu, ali hajd probaj poslati ili primiti neki pdf GPRS-om). Ma prelud telefon. I ova 5MP kamera i 30fps video.. Ma nije mi zao marke. Samo onaj K800i sto sam uzeo od tebe ima superioran blic, stvarno. Fotografije su odlicne, uvijek. N95 ima solidan blic, ali ni blizu onako jak. Dobro se prodao K800i, btw.

    Eto, broj telefona imas, kutija je kod mene, naleti kad budes prodavao N70.
     
  15. russ-co

    russ-co Komšija

    OK care,javim ili ako neko bude trazio jel frka da mu dam tel br da dodje, mada ne znam kome kutija treba ali eto, bitno je da ima :)
     
  16. Strik3r

    Strik3r Aktivista

    Nije frka, mozes dati broj.
     
  17. russ-co

    russ-co Komšija

    N70 je prodat, rekao sam ako treba kutija da mi se javi pa da dam broj, mada ne vjerujem da ce, racun nisam pominjao.

    Moze lock teme, ako bude sta drugo otvorit cu novi topic.
     
Thread Status:
Not open for further replies.